Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Hasło tylko na archiwum
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
scoorviel
jak w opisie wink.gif mysle ze było by całkiem przydatne; szczególnie ze konnekt moze czyscic okienka rozmowy po ich zamykaniu.

moze jeszcze zanaczanie "nowych" wiadomosci w archivum ? ( od czasu ostatniej "wizyty" wink.gif ( wiedzieli bysmy gdy pod nasza nieobecnosc ktos sie nieladnie "zabawiał" :]

ps.na dzien dzisiejszy ( 3.01.05 8:30 ) link do faq nie działa smile.gif

pps. przejzałem wszsytki posty o hasłach i nowy temat dobrze mi zrobił smile.gif
jareq
FAQ już działa wink.gif

A co do haseł to jestem za lecz najpierw chciałbym aby były nim zabezpieczone exPiMP'y o których była już dawno mowa 8)

ps.
QUOTE(scoorviel)
[..] nowy temat dobrze mi zrobił smile.gif

:roll: laugh.gif
PoGoWieC
Co do hasel to proponowalby jeszcze takie cos jak
jest w aqq, czyli zabezpieczanie profilu.
Gdy mamy zabiezpieczony komunikator nikt
nie moze odczytac wiadomosci, ani uzywac go uzywac,
jesli nie wpisze hasla .
lhs
Profil możesz zabezbieczyć hasłem.
alberht
PoGoWiEc miał chyba na myśli zabezpieczenie aktualnie działającego profilu K bez wylogowywania go wink.gif
case
co do tematu, to ja bym chcial tylko opcje "pytania o haslo" przy probie otwarcia historii.. :roll:
alberht
to ja chce jeszcze tryb stealth, czasem puszczam ojca do kompa (tak, tak) i wtedy wylacza mi K, bo go denerwuja powiadomienia knotify jak gra w sapera... a nie chce mi sie za kazdym razem w opcjach wylaczac ich wink.gif
Olórin
QUOTE(alberht)
to ja chce jeszcze tryb stealth, czasem puszczam ojca do kompa (tak, tak) i wtedy wylacza mi K, bo go denerwuja powiadomienia knotify jak gra w sapera... a nie chce mi sie za kazdym razem w opcjach wylaczac ich wink.gif

A ja chce obsługe tostera. Ile razy były na ten temat prowadzone dyskusje ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.