Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Historia i KoreKtor
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
.nomis
a więc 2 problemy. Oba pojawiły się wczoraj po zaktualizowaniu z wersji .21.120 do .21.121:

1. Wszystkie wiadomości zapisiwane są w historii w Usuniętych>nie wysłanych
2. KoreKtor po prostu przestał działać. Tak po prostu. Nie wywala Konnekta, nie zamienia jak wcześniej, nie daje po prostu znaku życia. Miałem wersję 0.0.3.5, ale nic nie daje zastąpienie jej wersją 0.0.5.0 ani 0.0.3.0beta...
sal_er
Ja mam coś innego, ale z historią związanego - podczas rozmowy, gdy zamknę okno swojego rozmówcy, to czasami znika z niego część tekstu. I to na dobre - w historii też go próżno szukać. Dziwne, a wręcz wkurzajace... v.21.121, rzecz ma miejsce na gg i j, tlena nie miałem okazji sprawdzić.
Olórin
Na temat korektora było już pare razy mówione na forum....
.nomis
W takim razie mi umknęło, bo przypominam sobie jedynie błąd wywalający Konnekta.

Co do historii, to faktycznie z wiadomościami dzieją się dziwne rzeczy... Np. moja dzisiejsza rozmowa została dopisana do rozmowy, która była przedwczoraj...
gilek
QUOTE(.nomis)
W takim razie mi umknęło, bo przypominam sobie jedynie błąd wywalający Konnekta.

Co do historii, to faktycznie z wiadomościami dzieją się dziwne rzeczy... Np. moja dzisiejsza rozmowa została dopisana do rozmowy, która była przedwczoraj...

to wszystko jest spowodowane kPilotem2 tongue.gif wszystkie te objawy na to wskazują :]
.nomis
Nie, nie... O ile sobie przypominam, to wszystkie te objawy wystąpiły przed instalacją kPilota2, a po aktualizacji do wersji .21.121. smile.gif
Olórin
Tutaj macie nieoficjalny build kp2: http://olorin.info/stuff/kpilot2.rar , aliasy są zrobione troche inaczej, nie powinno blokować autorespondera i dodawać wszystkich wiadomości do histori. Ewentualne błędy krytyczne [i inne też] zgłaszać przez PW.
sal_er
No dobra, ale ja mam problemy i bez kpilota... what da...?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.