Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sms
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
stryku
Witam !!!

Wedlug hao powinienes troche zmienic plugin do wysylania sms'ow. Chodzi o to ze po wpisaniu wiadomosci i nacisnieciu wyslij ona odrazu sie kasuje a jak np mam obciazone lacze to chwile sie loguje na serw plusa i nieraz nie wysyla bo jest jakis blad (moze ten ze przekroczylem limit ale chyba konnekt jeszcze oddzielnie o tym nie informuje ale nie jestem pewnien) i aby teraz to wyslac przez PF musze pisac od nowa bo zawartos zniknela sad.gif
Da sie cos z tym zrobic ?
hao
Bynajmniej nie pisz wiadomości od nowa! Wiadomość siedzi sobie w kolejce i zostanie wysłana przy najbliższej okazji...

Kolejkę możesz podejrzeć w ... historii biggrin.gif Przyciskiem "prześlij" możesz ponowić próbę wysłania wszystkich wiadomości w kolejce.
Oczywiście nie będzie tak zawsze, to rozwiązanie bardzo przejściowe... Normalnie będzie osobne okienko z kolejką wiadomości, gdzie będzie to podane o wiele lepiej i czytelniej!
Maciej_Kowalewski
tak sobie wlasnie wymyslilem ew. wyglad takiej kolejki (i ew. histori) - zrobic takie moduly jak w winampie - osobne okna, ktore mozna przypiac do glownego...

i po przypieciu takie okno 'tracilo by' belke tytulowa, i odczepienie nastepowaloby, tak jak przy toolbarach - waski pasek z lewej strony smile.gif
BaGRoS
QUOTE(hao)
Bynajmniej nie pisz wiadomości od nowa! Wiadomość siedzi sobie w kolejce i zostanie wysłana przy najbliższej okazji...
[...]


No i przez to musiałem skasować wszystkie ustawienia...
Po uruchomieniu Konnekt wysyłał historię ja dostawałem sms'a a okienko się nawet nie oświeżyło !! Zero wyświetlonych kontaktów!! Zero reakcji na klikanie po X nie do zmknięcia. Dopiero CTRL+ALT+DEL i zabicie na siłę z Menedżerka dobrze, że to XP... Po wysłaniu 1 smsa nie usuwał go z kolejki !! Za każdym zabiciem/uruchomieniem dostawałem sms'a z tą samą treścia...
hao
Na XP z SP1 jest jakiś dziwny bug, który powoduje, że czasem gdy jest jakaś wiadomość w kolejce, Konnekt się wiesza :/
Co ciekawe, dotąd wydawało mi się, że wiesza się przed wysłaniem... Chyba że to jakiś inny bug...

Na przyszłość, jeżeli bruździ ci jakaś wiadomość w kolejce, usuń ze swojego profilu tylko msg.dtb...
Przy okazji przypominam, że wszystkie .dtb są zależne od cfg.dtb, przez co usunięcie cfg.dtb, spowoduje że i tak będziemy musieli usunąć pozostałe... (a to po to, żeby ktoś nie mógł korzystać z cudzych ustawień, po prostu kopiując pliki...)
stryku
dzieki zaraz zobacze ta kolejke smile.gif))
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.