Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ciągłe rozłączanie z GG :(
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
reXio
Sluchajcie od pewnego czasu mam problem z komunikatorami - najpierw GG a teraz Konnekt. Na GG nie dochodzily mi wiadomosci jak rowniez ludzie nie dostawali moich (co niektorych) Wszystko wydawalo sie ok z polaczeniem - slonko swiecilo

Tydzien temu przeskoczylem na Konnekta i zaczely sie schody. Komunikator ciagle sie rozlacza, nie dostaje niektorych wiadomosci, moje nie dochodza... PARANOJA! Z czym to moze byc zwiazane? Uzywam Neo+ (1 user)

GG i K przeinstalowane - ciagle to samo.

system: WinXP SP2, GG i Konnekt najnowsze wersje

Dodam jeszcze ze konto z Tlen'a w Konnekcie tez mi sie rozlacza samo z siebie.
Quattrox
moze firewall?
reXio
wiesz co watpie ze to firewall bo jak go wylacze to jest to samo... sad.gif
kyro
A może ktoś na boku smile.gif łączy sie z twoim gg a ty o tym nie wiesz. Też jest taka możliwość. Spróbuj zrobić hasło na twój numer albo zmienić je i zobacz co się stanie smile.gif
Lukas77
może masz transport Jabbera zarejestrowany na ten sam numer GG?
lhs
Albo jednocześnie uruchomione oryginalne GG i Konnekta na tym samym numerze...
reXio
no idiota nie jestem i nie jade na GG i na K na tym samym numerku na raz... laugh.gif

Jabbera nie uzywam w ogole ale tym mnie zaintrygowales tongue.gif

QUOTE
może masz transport Jabbera zarejestrowany na ten sam numer GG?
W ustawieniach nic nie zmienialem ale moze domyslnie cos Jabber miesza... Wyjasnij blizej jak mozesz smile.gif

Watpie ze ktos na boku mi na numer wlazi - jak siedze w pracy to gg (uzywam GG 6.1) ani mrugnie tongue.gif
lhs
QUOTE(reXio)
no idiota nie jestem i nie jade na GG i na K na tym samym numerku na raz...  laugh.gif

Różni już tu bywali...
winthux
spróbuj odznaczyc w ustawieniach->połaczenia->łącze się z internetem przy użyciu modemu.... u mnie to pomogło....
reXio
QUOTE
Różni już tu bywali...


domyslam sie laugh.gif


QUOTE
spróbuj odznaczyc w ustawieniach->połaczenia->łącze się z internetem przy użyciu modemu.... u mnie to pomogło....


tez juz to wczesniej obstawialem jako przyczyne moich problemow - TO SAMO NADAL! sad.gif

Wiecie co ja mysle ze to moze miec jakis zwiazek z tym ze ja lacze sie z domu na swiat przez jakas centralke Centrex czy cos... Moze tu lezy przyczyna tych rozlaczen... Moze GG / TLEN jest czuly na gubienie jakis pakietow danych czy cholera wie co...

Orientujecie sie wlasnie jak to jest z ta "czuloscia" komunikatorow na jakosc lacza...?? Dodam ze wszystko smiga super, stronki, p2p, poczta,...

Aha. I to zjawisko wylaczania jest o wiele czestsze jak uzywam p2p (eMule)!
Olórin
U mnie takiego problemu wogóle niema, bardzo prawdopodobne że to coś u Ciebie, zwłaszcza że
QUOTE
to zjawisko wylaczania jest o wiele czestsze jak uzywam p2p (eMule)!


QUOTE
Dodam ze wszystko smiga super, stronki, p2p, poczta,...

Problem widocznie jest w długotrwałych połączeniach - takie są w przypadku komunikatorów. Poprostu pakiety podtrzymujące żywotność połączenia zostają gubione w natłoku pakietów p2p.
reXio
QUOTE
Problem widocznie jest w długotrwałych połączeniach - takie są w przypadku komunikatorów. Poprostu pakiety podtrzymujące żywotność połączenia zostają gubione w natłoku pakietów p2p.


Tez mi sie tak wydaje. No ale to w sumie dupiato ze jest to takie czule sad.gif

Nie ma jakiegos tajnego "myku" zeby to oszukac tongue.gif Powiem szczerze ze ustawienia timeout niewiele daja sad.gif
Logan
Niestety mam to samo, zauwazylem ze zdarza sie to w momencie gdy siec jest obciazona i ping jest slaby.
Mam nadzieje, ze da sie to jakos rozwiazac bo nie chce rezygnowac z konnekta.

EDIT
Przestalo mnie rozlaczac, puscilem pinga i okazalo sie, ze wrocil do normy.
reXio
czyli ogolnie jest to bug Konnekta lub ogolnie komunikatorow - musza byc mniej czule na jakosc lacza! Taka moja opinia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.