Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Niewidoczne osoby w GG- widoczne w Konnekt ???
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Arex
Kiedyś czytałem w Komputer Świecie. że konnekt potrafi potazywać osoby, które są niewidoczne w GG.
Czy to prawda?
Jesli tak to proszę powiedżcie jak. laugh.gif
Z góry THX. biggrin.gif
Daarth
kiedys potrafil dzieki jakiejs dziurze w gadu. teraz juz jej nie ma wiec nie umie. sa sposoby zeby sprawdzic czy ktos jest dostepny ale nie tego dotyczylo pytanie tongue.gif (mozna do tego uzyc: kboard lub ggimage)
dulek000
QUOTE(Daarth)
kiedys potrafil dzieki jakiejs dziurze w gadu. teraz juz jej nie ma wiec nie umie. sa sposoby zeby sprawdzic czy ktos jest dostepny ale nie tego dotyczylo pytanie tongue.gif (mozna do tego uzyc: kboard lub ggimage)


K.Board pozwala na sprawdzenie statusu drugiego użytkownika konnekta. Nie działa z GG.
lhs
Rany, dulek, jaki ty MĄDRY jesteś...
Sahasrara
Jak tak dalej pójdzie z tym odkrywaniem niewidoczności w K. będzie jak z "krowim levelem" w Diablo - obrośnie legendą itd. Całe to odkrywanie osób niewidocznych wydaje mi się dziecinadą, bez obrazy...
lhs
http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?p=26855#26855

nix, jak widać, nie miał czasu...
Olórin
QUOTE
Kiedyś czytałem w Komputer Świecie. że konnekt potrafi potazywać osoby, które są niewidoczne w GG.

Proponujemy zmienić czytaną gazete.
Daarth
dulek tak zeby nie bylo bo chyba sie nie zrozumielismy biggrin.gif uzylem tutaj matematycznego lub wiec obie mozliwosci podalem i sa one poprawne biggrin.gif tongue.gif to jest chyba jakies zboczneie z ta matma :| :twisted: )
dulek000
QUOTE(Daarth)
dulek tak zeby nie bylo bo chyba sie nie zrozumielismy biggrin.gif uzylem tutaj matematycznego lub wiec obie mozliwosci podalem i sa one poprawne biggrin.gif tongue.gif to jest chyba jakies zboczneie z ta matma :| :twisted: )


Ok, ja tam do Ciebie nic nie mam tongue.gif Ale Arex mógł nie zrozumieć tego tongue.gif
Lukas77
QUOTE(Sahasrara)
Jak tak dalej pójdzie z tym odkrywaniem niewidoczności w K. będzie jak z \"krowim levelem\" w Diablo - obrośnie legendą itd. Całe to odkrywanie osób niewidocznych wydaje mi się dziecinadą, bez obrazy...


:-)
Ja byłem w Krowim Levelu, ale malutko doświadczenia przyrasta...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.