Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: dodawanie kontaktu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
nawara
dziwna sytuacja smile.gif

konfiguracja:
najnowszy oficjalny konnekt
konto na chrome.pl
synchronizacja do serwera włączona

dodaję jakiś JID do listy kontaktów - "wysyłaj status" i "pobieraj status" jest automagicznie zaptaszkowane, ale do tej osoby nie zostaje wysłana prośba o autoryzację, ani też mój status do danej osoby się nie wysyła.
Mogę sobie po "wysyłaj status" i "pobieraj status" klikać ile dusza zapragnie, ale to nic nie da.
Rozmowę z osobą z listy kontaktów prowadzić mogę - ale za cholerę nie da rady poprosić tę osobę o autoryzację, czy zacząć jej wysyłać własny status. Z kolei gdy dany JID poprosi mnie o autoryzację - wszystko jest OK.

A gdy wyłączę i włączę konnekta - z listy kontaktów znika zapisany przeze mnie przed chwilą JID....

Czy to ja coś zawaliłem, czy serwer się kszani? De facto wychodzi na to, że nie mogę sam dodac żadnego JID do listy, tylko muszę czekać aż do mnie ktoś wyśle prośbę o autoryzację... sad.gif
froger_mcs
a masz synchronizacje listy kontaktow zaznaczona na "synchronizuj do serwera" ?
nawara
QUOTE(froger_mcs)
a masz synchronizacje listy kontaktow zaznaczona na \"synchronizuj do serwera\" ?


Dokładnie tak mam. Też mi się to z ta opcją skojarzyło, ale jak byk w konfiguracji jabbera stoi "do serwera". :-)
case
QUOTE(nawara)
QUOTE(froger_mcs)
a masz synchronizacje listy kontaktow zaznaczona na \"synchronizuj do serwera\" ?


Dokładnie tak mam. Też mi się to z ta opcją skojarzyło, ale jak byk w konfiguracji jabbera stoi "do serwera". :-)

to poeksperymentuj.. ja mam caly czas "synchronizuj do K".. zandych problemow..
nawara
wywaliłem konnekta, zainstalowałem ponownie i działaaaaaaa! smile.gif

PS czy mnie się wydaje, czy konnekt przy deinstalacji powinien zauważyć, że jest włączony i go automagicznie wyłączyć/poprosić o wyłączenie? bo więcej zostawił niż usunął i potem musiałem ręcznie wywalać smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.