Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Chowanie grup i kilka spraw zwiazanych z SprzataczKa
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
drivex
heja smile.gif mam problemo ktore mozna zamienic w propozycje biggrin.gif

1)
mam propozycje otoz mam sobie moje okienko konekta biggrin.gif
user posted image

i uzywam sprzataczki tak jak wiekszosc z nas tutaj zgromadzonych tongue.gif, chcialem sobie posegregowac liste kontaktow aby wykladala tak jak mniej wiecej teraz ale zostalem zmuszony do korzystania z grup... moj problem tkwi w tym zeby pozbyc sie [schowac ??] grupy tak zeby po prostu ich nie bylo widac smile.gif ale zeby kontakty byly tak posegregowane jak wczesniej.

calosc by wygladala mniej wiecej tak:
user posted image

czyli cal zabieg polegal by na mozliwosci schowania grup smile.gif

2)fajnie gdyby w sprzataczce byla mozliwosc chowania tych paneli jak to nazwal olorin czyt cos ala msn
[zlozone]
user posted image
[rozlozone]
user posted image
3) i ostatnia sprawa to mozliwosc konfigurowania dlugosci linii i gradientu tejze linii smile.gif



thats all smile.gif wszystkie obrazki zostaly wziete z mojego konekta laptopowego wiec tutaj jest mniej tego wszystkiego tongue.gif a niektore obrazki spreparowane biggrin.gif
pozdro
atol
chodzi TObie o tak zwane drzewko... to na być w owienej aurą tajemnicy i boskości wersji 0.7 :wink:
Olórin
2 i 3 - niewykonalne raczej smile.gif Lepiej poczekać na zmiany w liście kontaktów które zamierza wprowadzić hao w którejśtam wersji
drivex
QUOTE(atol)
chodzi TObie o tak zwane drzewko... to na być w owienej aurą tajemnicy i boskości wersji 0.7  :wink:


myslisz pojecia, nie chodzi mi o drzewko tylko o schowanie grup tylko tyle to jest priorytet a reszta bajery :twisted:
Spass
ciekawe propozycje, ale z tego co wiem obecnie raczej niemożliwe do zrobienia (szczególnie 2). a ja do tych propozycji jeszcze dodam jedną - żeby nie było tych cholernych dwóch pustych linijek na dole listy :!:
Lwiczek
A tak odnośnie wspominanej wersji 7 i calego tego drzewka wiadomości - czy będzie możliwość wyboru żeby było tak jak teraz [czyli zakładki u góry]? Przyznam szczerze, ze mnie akurat struktura drzewka niesamowicie denerwuje... [jeden z powodow dla ktorych uzywam konnekta a nie mirandy :>]
drivex
QUOTE(Olórin)
2 i 3 - niewykonalne raczej smile.gif Lepiej poczekać na zmiany w liście kontaktów które zamierza wprowadzić hao w którejśtam wersji

jako stary user tego foro wydaje mi sie ze dalbys rade czyms takim :> moglbys napisac taka wtyczke cos ala ukrywacz ikonki filtrow z toolbara smile.gif
drivex
up smile.gif odswiezam temat, da sie cos z tym zrobic ?
pielgrzym
Kolega ma tu fajny pomysł - żeby dało się schować te "zakładki grup" u samej góry okna. Czy ktoś korzystający ze sprzątaczKi w ogóe ich jeszce używa? smile.gif czy ich usunięcie wymagałoby sporej ilości majstrowania?
Kavior
ja rowniez ejstem za, jeszcze fajnie by bylo jak by byla mozliwosc zrobienia czegos takiego jak w mirandzie ze na pulpicie widoczne sa tylko nazwy kontaktow a okna konnekta w ogole by nie bylo smile.gif ktos kiedys zapodawal takiego linka na forum do mirandy rzecz jasna ...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.