Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt jest OK!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Crocod
Witajcie!
Jestem tu nowym przeglądaczem, od niedawna używam Konnekta i muszę przyznać że jest świetny! A najważniejsze że to rodzima "myśl techniczna". ;-)

Używam głównie jabbera, oraz gg. Niestety często są problemy z konektorem gg pod jabberem, więc w ruch poszła Miranda. Ale trochę tam przekombinowali, pewne rzeczy proste są zamotane, a inne nie zawsze działają jak trzeba. Choć należy przyznać że ilość pluginów i innych dodatków jest imponująca.

Jednak Konnekt jest w sam raz - używam go wprawdzie dopiero parę dni ale jestem zadowolony. Przede wszystkim z tego, że pluginy obsługujące gg i inne sieci są napisane porządnie: obsługują wiele dodatków i rozszerzeń, a nie tylko przesyłanie wiadomości. Do tego poprawna obsługa emotikonów i wreszcie można się czuć jak w oryginalnych klientach.

Dzięki za waszą pracę - mam nadzieję że też dorzucę jakiś kamyczek do ogródka smile.gif

Pozdrawiam wszystkich Konnekt'niętych!
Crocod
werw0e
ja wprawdzie używam K. troszkę dłużej, ale...
(W wigilię minęły 2 lata... ach łeska się w oku kręci...)
...też uważam, że OK!;P



PS. nabiłem se posta? tongue.gif
Spass
ja tez kiedys testowałem Mirande. nawet fajna ale, troche zamotana...
jednak nie ma to jak Konnekt

'dobre bo polskie' :wink:
haber
Ja także zaliczyłem przesiadkę z Mirandy na Konnekt. Sądzę, że Konnekt jest o wiele lepszy i przyjazny w użytkowaniu. Miranda, to w sumie kombajn, jeżeli chodzi o komunikatory (ogrom wtyczek), lecz wiele rzeczy w niej jest jeszcze niedopracowane i denerwujące. Konnekt to kwał dobrej roboty, bo przecież: "Polacy nie gęsi swój KONNEKT mają " laugh.gif
zhao_zhuxi
no ba! mirandy uzywalem przez jakies 5 minut, ale jak zobaczylem Konnekta, od razu wywalilem. Wywalilem takze tlen, gg, wrecz bez zastanowienia.
djcaro
Nom Konnekt rullez jest the best używam od jakiegos miesiąca dopiero bo mi kumpel powiedział ze jest taki komunikator ale szczeże żałuje że wczesniej nie wiedziałem o jego istnieniu tak to już dawno nie siedział bym na gg tongue.gif
kyro
Chyba tak jak wszyscy na tym forum i ja uważam ,żę Konnekt jest najlepszym komunikatorem w necie smile.gif

P.S. Jak już wszyscy sobie nabijają postów to ja nie będę gorszy tongue.gif
P.S.2. Takich tematów już było sporo tongue.gif
lhs
QUOTE(kyro)
P.S. Jak już wszyscy sobie nabijają postów to ja nie będę gorszy tongue.gif

Nie jesteś...

Załączniki

kyro
OT: Hehe. Siadłem się do kompa i zacząłem przeglądać forum to sobie trochę popisałem i tak włąśnie wyszło tongue.gif To nie moja wina ,że nikt nie pisał w tym momecie co ja postów smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.