Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K.Notify 0.4.7.2
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Beta
hao
Na becie dostępne jest K.Notify z poprawką problemów z wyświetlaniem na mniej niż 32 bitach...
sleesh
Narazie zadnych problemow...

OT: Juz myslalem ze w czasie sylwestra porwala Cie grupka zboczencow najeta przez tajemnicza grupe "Sms-Express" i zaczela wykorzystywac seksualnie w celu wydania kodu zrodlowego konnekta... Brrr, tak nie mogloby sie stac... Wiec dobrze ze jestes biggrin.gif
stroozyk
a ja mam problem, pojawia mi sie taki komunikat przy włączeniu konnekta:

Załączniki

MihAoo3k
odkad zainstalowalem nowe knotify mam blad zwiazany z wyswietlaniem informacji. Przez jakis czas jest wszystko ok, a po dluzszym uzywaniu konnekta pojawia mi sie rozowa otoczka knotify ktora widac na zalaczniku.
Czy ja cos robie zle ze to sie pojawia czy to blad?..mam wszystko w najnowszych wersja odnoscie konnekta, system to windows xp+sp1.
skorka knotify to JKZ silver.

Załączniki

Puma
QUOTE(stroozyk)
a ja mam problem, pojawia mi sie taki komunikat przy włączeniu konnekta:


Miałem i nadal mam to samo, nadal używam starszej wersji 0.4.7.0, w niej wszystko działa.
Quattrox
QUOTE(hao)
Na becie dostępne jest K.Notify z poprawką problemów z wyświetlaniem na mniej niż 32 bitach...


ta... tylko teraz jak odpale jakas gre w 16 bitach wyskakuje mi na dole ekranu komunikat ze wymagane sa 32 bity..
atol
QUOTE(Quattrox)
ta... tylko teraz jak odpale jakas gre w 16 bitach wyskakuje mi na dole ekranu komunikat ze wymagane sa 32 bity..


to akurat było też wcześniej...
stroozyk
QUOTE
Miałem i nadal mam to samo, nadal używam starszej wersji 0.4.7.0, w niej wszystko działa.

ja ściągnąlem knotify jeszcze raz z centralki i jest już ok.. widocznie za pierwszym razem coś sie nie dokonca ściągnęło..
MihAoo3k
czy mogłby ktos dac w załaczniku K.Notify 0.4.7.0?..poniewaz w tej nowej caly czas mam ramki rozowe w powiadomieniach;/....chyba ze jakos ten problem zostal juz rozwiazany?..
Sija
QUOTE(MihAoo3k)
czy mogłby ktos dac w załaczniku K.Notify 0.4.7.0?..poniewaz w tej nowej caly czas mam ramki rozowe w powiadomieniach;/....chyba ze jakos ten problem zostal juz rozwiazany?..


wlasnie, dobrze by bylo zeby nix sie tym zajal, u mnie jest to samo.
alberht
mam notify.dll v0.4.7.2 i nie ma żadnych różnowych ramek
nix
QUOTE(alberht)
mam notify.dll v0.4.7.2 i nie ma żadnych różnowych ramek

tez nie mam problemow i dlatego nie wiem co to powoduje u niektorych te ramki, moze udalo by sie jakos zbiorowo zlokalizowac przyczyne?
MihAoo3k
u mnie jeszcze czasami podczas rozmowy podczas wpisywania wiadomosci zamiast liter mam ||||| i ogolnie zamula sie wtedy konnekt, probujac zrobic screena dostaje komunikat ze nie ma wolnej pamieci czy jakos tak...wydaje mi sie ze to tez mogla byc przyczyna knotify i tych ramek...
obecnie znow mam wersje 0.4.7.0 w ktorej nie bylo tych problemow.
hao
Ja mam ramkę na skórkach "Minimal-*" ... OS - WindowsXP SP2
Lukas77
A ja na wszystkich mam OK. Może to zależy od karty graficznej, chociaż nie sądzę to powiedzcie jakie macie karty.
U mnie Radeon 9600 i nie ma problemów...
MiLKA
W moim przypadku to są wszystkie skórki które wykorzystują kolor do tworzenia przezroczystości (czyli np. minimal) na kompie zbudowanym o plyte glowna ASROCK (karta na pokladzie) w 32 bitach, Windows XP SP2. W domu na Radeonie 9600 wszystko działa prawidłowo.

Dodam jeszcze, ze szef ma tez fioletowe ramki, na karcie Riva TNT2, takze na xpsp2 i w 32 bitach
atol
To jest dziwne bo ja raz spotkałem się u siebie z tą fioletowa ramką... w skinie bodajże metal z katalogu. W skinach własnej roboty czegoś takiego nie mam. OS Win XP sp1 karta gforce Mx2 64
nix
czy te "ramki" pojawiaja sie tylko po dluzszym uzywaniu konnekta? jesli tak to moze to jest cos zwiazane z za duza iloscia obiektow GDI.. moze cos knotify tworzy a nie usuwa... moze jest jakis zwiazek z iloscia ramu w komputerze?
MihAoo3k
ja mam skorke JKZ Silver... u mnie to roznie sie pojawia fioletowa ramka, raz po 5 minutach a raz po 2 dniach dzialania...poza tym ona sama tez znika tzn raz jest a raz jej nie ma...
Nie wiem co powoduje jeszcze ten blad ze w oknie wpisywania wiadomosci zamiast liter mam "|||||" i screena nie moge zrobic bo dostaje komunikat ze za malo pamieci do utworzenia bitmapy...czy to moze byc cos zwiazanego z kNotify?..(obecnie mam wersje 0.4.7.0) i ramek nie mam, a pionowe kreski pojawiaja mi sie w obydwu wersjach(choc to jest naprawde bardzo zadko)
moja konfiguracja to: Windows xp sp2,
Abit an7, athlon 1700xp, Hercules ATI 9100, 512@333 Kingstone, 80gb WD 8mb, 200gb WD 8mb...
teraz mam nowy system po formacie wiec to napewno nie jest wina systemu.
NelQ
U mnie, na PC500, RIVA TNT2 32Mb, 160Mb RAM i WINXP SP1 nie występują żadne błędy.
Olórin
@AMD D700 / 256 RAM, Problem pojawia sie przy dużej ilości "zaalokowanych" handles'ów (ale nie przez K, lecz prze z azeureusa po 4 dniowej pracy - 55 000 handles'ów)....
Lukas77
QUOTE(Olórin)
@AMD D700 / 256 RAM, Problem pojawia sie przy dużej ilości \"zaalokowanych\" handles'ów (ale nie przez K, lecz prze z azeureusa po 4 dniowej pracy - 55 000 handles'ów)....


Pora się przesiąść na BitComet'a ;-)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.