Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: stare logo?
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
.nomis
Czy ktos może mi pokazać jak wyglądałe stare logo Konnekta? Na głównej stoi, że Konnekt doczekał się NOWEGO logo. A jak wyglądąło stare? Bo nigdzie nie mogłem znaleźć...
torn
stare i nowe:

Załączniki

froger_mcs
hmm a ja mam takie pytanko
To biale w srodku ma cos przestawiac czy to tylko taki tam wymyslony rysunek ?? tongue.gif
.nomis
Mi to wygląda na USB.

Torn, to był taki żart? Czy nowe logo okazuje sie być tylko uładnieniem starego? smile.gif
NelQ
A mi na wtyczkę. Wkońcu K. to program oparty na wtyczkach.
torn
QUOTE(.nomis)
Torn, to był taki żart? Czy nowe logo okazuje sie być tylko uładnieniem starego? :)
Okazuje się, że tak :)

QUOTE(.nomis)
Mi to wygląda na USB.

QUOTE(NelQ)
A mi na wtyczkę.

Wersje są dwie. Zdaniem hao, to białe przedstawia wtyczkę od kabla sieciowego, natomiast ja jak rysowałem ten kształt miałem bardziej na myśli USB, które w zamyśle miało symbolizować 'wtyczkowatą' zasadę działania K.
Lukas77
Mi to od początku przypominało wtyczkę RJ-45 razem z gumową nakładką ;-)
OT: Bezpieczne wtyczki w prezerwatywie biggrin.gif
m4t3k
Właśnie - czy zamierzacie zlecić produkcje takich prezerwatywa jak na banerze? Myślę, że to by była niezła reklama.
hao
Hehe, Torn no wiesz... Stare wyglądało inaczej :]
Ogólnio logo pod względem i kształtu i zawartości się nie zmieniło, chodziło o to, że nie mieliśmy go w wystarczająco duuuużym formacie... Poza tym, różnica jest chyba znaczna, z płaskiej plakietki zrobiła się kuleczka biggrin.gif

Załączniki

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.