Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Mjuzik :)
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
haber
Witam.
Widzę, że kilku ludzików umiesza swoja twórczośc do oceny, to może i ja 8)
Zapraszam na http://haber84.w.interia.pl/muzyka.html Znajdzieice tam 2 utworki, które grane są przez moich kumpli czyli zespół "AWARIA". Chłopaki zaczynają. Na razie bez wokalu. Jakość nagrania może nie być za ciekawa, ale nagrywane to było naprawdę w amatroskich warunkach :wink:
Zapraszam do posłuchania i oceny smile.gif
Pozdrawiam serdecznie.
m4t3k
Nieprawidłowy adres strony (error 404)
haber
Teraz już wszystko powinno być ok. Za utrudnienia przepraszam.
dwiekopy
tutaj rzadko kto komentuje tego rodzaju sprawy. tutejszych forumowiczow interesuje wylacznie KONNEKT. nikt tutaj nie slucha takiej muzy sad.gif
m4t3k
Eh, nawet fajna stronka stronka - tzn. oszczędna, ale nie spieprzona smile.gif Poza tym niezłe studio - ściany wytapetowane kartonami po jajkach. A radziłbym umieścić te utwory gdzieś nie na interii - np. na mp3.wp.pl. Nie chcą mi się ściągać a o tej porze wszystko działa szybko smile.gif
haber
Stronkę zrobiłem na szybko, więc wygląda, jak wygląda. Powoli już powstaje inny wygląd (mam nadzieję będzie ciekawszy :wink: ).
Hehe co do studia. Z barku miejsc i środków, mieście się na strychu domu kultury (dzięki uprzejmości kilku osócool.gif. Nie ważne gdzie grają, ważne, że grają tongue.gif
dwiekopy, chyba masz rację. Ale rzucić kilka linijek, że istnieje taki projekt jak "Awaria" przecież nie zaszkodzi :wink:
Pozdrowionka.
m4t3k
O, widzę, że są jakieś inne niż ostatnio.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.