Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Blad w kDodatki?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
KurQrioR
Witam!
Za kazdym razem, gdy uzyje wktyczki kDodatki (polecenie WhoIS) Konnekt wyrzuca nast. blad:

"Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x7C3417FB in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00] "

Poszperalem troche w forum i nie podjalem tropu skarg na te wtyczke, wiec zaczynam sie zastanawiac, czy moze ten problem wystepuje tylko u mnie? Mam nadzieje, ze ten ZONK zostanie w miare szybko pokonany [prawde mowiac mam nadzieje, ze to nie jest tylko moj problem smile.gif ]
Lwiczek
A jaka masz wersje? Wiem, ze niektore starsze powodowaly taka 'przypadlosc'... Sciagnij najnowsza wersje beta i powinno byc ok...
dulek000
...betę znajdziesz na beta.olorin.info
lhs
Kolejna BZDURA, dulek.
Sahasrara
http://www.kplugins.net/ - tak?
dulek000
QUOTE(lhs)
Kolejna BZDURA, dulek.


A przepraszam, była niedawno tongue.gif To wersję 0.8 u mnie działającą znajdziesz na wiadomosc.info
Sahasrara
Swoją drogą, czemu taki np. najnowszy kZmieniacz na centralce kpugins ma wersję 0.2.0.0, a na www jest już wersja 0.4.0.0?
Olórin
Nie moge się milki doprosić o aktualizacje centralki...
KurQrioR
Dzieki chlopaki za info!! Problem rozwiazany:) . Gdyby nie Wy, nie zauwazylbym, ze nie mam zaznaczonych aktualizacji wtyczek. Wielkie dzieki!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.