Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: fantazyjny konnekt
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
dwiekopy
pewnie zostane zbesztany na maxa ale chcialbym zeby powstawaly bardziej finezyjne skorki do konnekta. ktos napisal na forum ze konnekt to nie choinka... no coz. ja mam inne zdanie. Badajcie skórke do gg . cos takiego w konnekcie i kupuje koszulki z logo komunikatora biggrin.gif

Załączniki

piotr.ek
To jest najgorsze, co moze Konnekta spotkac imho wink.gif
swap
ja mysle ze skorki sa jak najbardziej potrzebne. wielu moze to (a właściwie brak tego tongue.gif) zniechecic do użytkowania konnekta.
sleesh
QUOTE(swap)
ja mysle ze skorki sa jak najbardziej potrzebne. wielu moze to (a właściwie brak tego tongue.gif) zniechecic do użytkowania konnekta.


To maja pecha... Z tego co mi wiadomo to zalozenia konnekta byly zupelnie inne ( dzieki Bogu ), i niech tak zostanie...
jareq
QUOTE(sleesh)
[...]( dzieki Bogu ), i niech tak zostanie...

Amen
Lukas77
a niby dlaczego?? Mam gdzieś skórki, ale wtyczka sKiny.dll biggrin.gif by nie zaszkodziła, ktoś mógłby chcieć ją używać...
To moje zdanie
Sahasrara
Ostatnim razem jak przeglądałem skóry do gg większość i tak wyglądała koszmarnie. wink.gif Osobiście jestem na nie.
dulek000
Mi wystarczają K.Style i kIEview
misieknr1
skóry z gg są koszmarne (jeden z wielu powodów zrezygnowania z GG), dzieki kStyle i kIEview można zrobić o wiele ładniejsze rzeczy niz przy pomocy skór.
piotr.ek
Konnekt ma charakter. Poza tym nie jest taki do konca 'nieskinowalny' - dopasowuje sie w koncu do stylu winxp smile.gif
Przemekc1
QUOTE(piotr.ek)
Konnekt ma charakter. Poza tym nie jest taki do konca 'nieskinowalny' - dopasowuje sie w koncu do stylu winxp smile.gif


To dopasowanie jest straszliwie kijowe :evil:
atol
QUOTE(Lukas77)
a niby dlaczego?? Mam gdzieś skórki, ale wtyczka sKiny.dll biggrin.gif by nie zaszkodziła, ktoś mógłby chcieć ją używać...
To moje zdanie


Dobrze mówi, piwa mu.
Powinno sie zrobić taką skórkę, wiadomo że żaden "profesjonalny" skiner nie robi skórek pod gg, pod tlena wychodzą całkiem ciekawe. K wyglada bez skinów ładnie (albo ja się przyzwyczaiłem) ale jakiś obrazek w oknie kontaktów, lub tipie by się przydał
piotr.ek
QUOTE(Przemekc1)
To dopasowanie jest straszliwie kijowe :evil:

A moim zdaniem - nie tylko zreszta (patrzac na znajomych) - doskonale smile.gif
hao
QUOTE
To dopasowanie jest straszliwie kijowe


To jakich styli używasz?

99% styli, ikonek, desktopów, do windy, do gg, do tlena, do czegokolwiek, to obraz graficznej nędzy i rozpaczy.
sleesh
QUOTE(atol)
[...]ale jakiś obrazek w oknie kontaktów, lub tipie by się przydał


Tu sie zgodze chodz nie wiem czy mozna to nazwac "skinem". Calkiem fajnie by bylo gdyby mozna bylo ustawic obrazek na tlo listy kontaktow.
dwiekopy
QUOTE(hao)
99% styli, ikonek, desktopów, do windy, do gg, do tlena, do czegokolwiek, to obraz graficznej nędzy i rozpaczy.


a wiec niech ktos to zmieni. niech pod konnekta powstaja dziela na miare van gogha. skiny.dll? zajebisty pomysł!
bakerss
Nie, Nie, Nie jestem na nie ;] Konnekt ma swój styl i klimat i niech tak zostanie ;]
lhs
QUOTE(dwiekopy)
niech pod konnekta powstaja dziela na miare van gogha.

Poprzeglądaj sobie nasz katalog, to stracisz zapał.
froger_mcs
mhehe jak juz bedziecie upodabniac konnekta do jakiegos gg czy podobnego to nie zapomnijcie o reklamach, to wlasnie one dodaja nam koloru :twisted:
lhs
QUOTE(froger_mcs)
nam

im
dwiekopy
QUOTE(lhs)
Poprzeglądaj sobie nasz katalog, to stracisz zapał.


no, już straciłem czytając odpowiedzi. Macie racje - pieprzyc choinke biggrin.gif
lhs
QUOTE(dwiekopy)
choinke

Dziadka Mroza
dwiekopy
QUOTE(atol)
K wyglada bez skinów ładnie (albo ja się przyzwyczaiłem) ale jakiś obrazek w oknie kontaktów, lub tipie by się przydał


O! jakis obrazek w oknie kontaktow albo graficzka . W opcjach wyglądu powinna byc zakładka tło i tam moglibyśmy wstawiac jakas grafike i konfigurowac jej przezroczystosc biggrin.gif
dulek000
QUOTE(dwiekopy)
O! jakis obrazek w oknie kontaktow albo  graficzka . W opcjach wyglądu powinna byc zakładka tło i tam moglibyśmy wstawiac jakas grafike i konfigurowac jej przezroczystosc  biggrin.gif


I to wszystko czego trzeba Konnektowi w kwestii wyglądu smile.gif
panel
Osobiście uważam, że konnekt powinien obsługiwać skiny.

Niechcesz - nie używasz. Może kiedyś ci się odmieni (taka ludzka natura)

To tak jak z wtyczkami bez jednych nie da się żyć inne są wręcz zbedne (oczywiście kwestia gustu i upodobań)
Przemekc1
QUOTE(hao)
QUOTE
To dopasowanie jest straszliwie kijowe


To jakich styli używasz?

99% styli, ikonek, desktopów, do windy, do gg, do tlena, do czegokolwiek, to obraz graficznej nędzy i rozpaczy.


Popatrz na to w ten sposób. Mam paru znajomych którzy na kompie mają win 98 i 2000. Są przyzwyczajeni do tego standardowego stylu i nie chcą go zmieniąc. Dlaczego nie mogą mieć takiego ładnego konnekta? Albo mam np. standardowy styl w XP-ku ale chciałbym mieć innego konnekta. CO wtedy? Nie jest to duży minus, ale w przyszłości możnaby to chyba jakoś zrobić. Opcja żęby sie dopasował do windowsa lub wybór jakiegoś stylu.
dwiekopy
wyszła nowa wersja komunikatora microsoftu msn messenger i tam jest opcja wstawiania tła do programu metodą 'przeciąginij i upuść'. konnekcik moglby posiadac taka funkcje biggrin.gif
atol
a taracając do skinów to kłopot by był z toolbarami. Problem w tworzeniu i wyglądzie takiego toolbara. W telnie i gg wyglada to prosto bo z góry nażucone ilość przycisków funkcyjnych i można dodać takie które tam będa na stałe. Przy skinach do K problem był by taki że nie każdy ma taki sam wygląd i nie każdemu potrzebny jest określony przycisk na toolbarze.
(może się myle)
dwiekopy
QUOTE(atol)
a taracając do skinów to kłopot by był z toolbarami. Problem w tworzeniu i wyglądzie takiego toolbara. W telnie i gg wyglada to prosto bo z góry nażucone ilość przycisków funkcyjnych i można dodać takie które tam będa na stałe. Przy skinach do K problem był by taki że nie każdy ma taki sam wygląd i nie każdemu potrzebny jest określony przycisk na toolbarze.
(może się myle)


mylisz się biggrin.gif chcę mieć w tle to co chcę laugh.gif
Aule
IMO komunikator powinien być estetyczny. Miranda np nie ma skinów jako takich, ale ma dobrze konfigurowalną liste kontaktów i okienko, przez co może czasem wyglądać kosmicznie, ale nie jarmarkowo wink.gif . Coś takiego powinno być w K, ale to nie jest możliwe do zrobienia wtyczką, chyba, że ktoś nowe, alternatywne ui.dll napisze, którego sie bedzie używać zamiast tego orginalnego. :roll:
Olórin
Wszystko sie da, tylko to kwestia nakładu pracy i długości kodu tongue.gif I nie koniecznie alternatywnego UI.
Aule
Oczywiście laugh.gif Zrób tło w oknie głównym, toż to tylko roche linijek kodu. Wiesz doskonale, że ui czasem ogranicza....
NelQ
QUOTE(dwiekopy)
wyszła nowa wersja komunikatora microsoftu msn messenger  i tam jest opcja wstawiania tła do programu metodą 'przeciąginij i upuść'. konnekcik moglby posiadac taka funkcje  biggrin.gif


Mi wystarczy ustawianie tła przez opcje smile.gif
dwiekopy
nie chodzi mi o metode tylko w ogóle o taką opcję ustawiania tła
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.