Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: gmail w emnotiferze
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
GuZiK
witam
jak ustawic gmaila do emnotifera ? ;p
pozdrawiam
mefju
na bank masz instrukcje na gmail.com biggrin.gif
ustawienia masz przecież takie same jak dla klientów poczty
Olórin
jak na obrazku, wymagana wersja ssl

Załączniki

mefju
BTW - tak z ciekawości - nie potrzeba nic ustawiać na koncie w gmailu? bo wydaje mi się ze była taka opcja jak odblokowanie pop3...

czy mi się przewidziało/pomieszało?
Kavior
bylo bylo ... nie wydaje Ci sie ...
Olórin
Trzeba, klikasz w Settings w GMailu i ustawiasz na zakladce Forwarding and POP "Enable POP only for mail that arrives from now on" albo "Enable POP for all mail (even mail that's already been downloaded)". Potem Keep Gmail's copy in inbox i dajesz Save Changes
GuZiK
no wlasnie mialem tak jak na obrzzku, ale zle w opcjach gmaila ustawilem smile.gif

dzieki Olórin ;]
-------
w gmailu mam jedną nie przeczytaną, a tu takie buty.....

Załączniki

Olórin
Włącz zapamiętywanie identyfikatorów wiadomości, czy jakoś tak wink.gif
GuZiK
QUOTE(Olórin)
Włącz zapamiętywanie identyfikatorów wiadomości, czy jakoś tak wink.gif

dokladniej prosze tongue.gif
Olórin
W emn "Zapamiętuj identyfikatory wiadomości (pokazuj tylko nowe wiadomości)" ;-)
GuZiK
dostalem powiadomienie o mejlach z listopada smile.gif

Załączniki

Olórin
Raz o nich napisze, potem zapamięta id i już nie bedzie. Coś ty chciał ?
GuZiK
QUOTE(Olórin)
Raz o nich napisze, potem zapamięta id i już nie bedzie. Coś ty chciał ?

Juz sie ustabilizowało. Jeszcze mam problemik ze przychodzi mi powiadomienie, ze wyslalem miala z mojego konta....
lord
mam taki problem...emnotifer powiadamia mnie o moich wysłanych wiadomościach z gmaila...da sie coś z tym zrobić ?? (jak wysyłam z innych kont pocztowych to tak sie nie dzieje)
Olórin
To normalne, takie są uroki pop3 w gmail ;-)
MiLKA
Ogolnie to nie, to wina gmaila, jak pobieralem do siebie poczte z kilku miesiecy, co prawda trwalo to miesiac (dzililo na paczki po 700 maili) lacznie, to dostawalem tez maile ktore ja wysylalem... ot taki blad/ficzer, cholera ich wie
lord
gmail notifier nie powiadamia o wysłanych wiadomościach :shock: ale zżera dużo ramu :x
MiLKA
tak, bo on nie laczy sie z pop3 :-)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.