Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Scroll lock
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Fanatyk
Nie wiem od czego ale konnekt bawi sie scroll lockiem :>
Włącza i wyłącza go kilkanaście razy w ciągu 2-3 sekund - miga ciągle! troszke to irytuje - co może być przyczyną?
froger_mcs
w konnekcie masz wtyczke ktora nazywa sie kMigacz i to wlasnie ona bawi sie scrollem gdy ktos do ciebie napisze lub zmieni status tongue.gif
Olórin
Pewnie masz włączone informowanie o zmianie statusu poprzez mignięcie wink.gif albo małą długość mignięcia ;P
Fanatyk
ale czemu miga scroll'em ??? :>
daroc
ScrollLock jest rzadko wykorzystywany. Dlatego można go włączać i wyłączać. Gdyby to samo robił z CapsLockiem, to gdybyś w tym czasie pisał, miałbyś FaJNy TekSt. ;D

A skoro jest już temat kMigacza... U mnie częstotliwość migania przy "reakcji na wiadomość" jest taka sama, jak w przypadku "reakcji na zmianę statusu", mimo że zmieniłem pierwszą wartość (interwał na wiadomości) nawet na 10000 - i tak miga z prędkością 500 (jak w przypadku zmiany statusu).
Fanatyk
niby mało używany - ale wyobraź sobie prace w arkuszu kalkulacyjnym tongue.gif miałem taką "przygode" - wcale nie bylo wygodnie wink.gif
Olórin
Zmiana interwału o ile pamiętam wchodzi w życie po restarcie
daroc
Restartów od czasu zmiany było sporo...
Moje ustawienia:
[x] reaguj na wiadomości
[10000] interwał migania
[ ] reaguj na zmiany statusów
[500] interwał migania
[1] ile razy migać

Informowania o zmianie statusu nie ma - i tak powinno być.
Ale jak otrzymam wiadomość, to ScrollLock miga dość szybko... zapewne dwa razy na sekundę. Pozostaje pytanie - dlaczego?! :roll:
Olórin
Zwracam honor, faktycznie w źródłach jest błąd wink.gif
kyro
Sprawdziłem ten problem u siebie i występuje to samo. Zmieniam interwał a tam Scroll Lock miga mi cały czas na 500. Aż chce mu się zwarcie zrobić za takie świństwo smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.