Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: data urodzin
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Wozik
Trochę jest problem z podaniem daty urodzin ;-) Ciężko się przeklikać np. 25 lat wstecz. Ja wiem, że działanie niczym nie będzie się różnić, bo urodziny ma się co rok i mógłbym ustawić je np. w 2002 roku, ale... dla zasady mówię NIE! smile.gif
hao
A nie łatwiej kliknąć na rok, zaznaczyć go i wpisać go ręcznie???
Wozik
QUOTE(hao)
A nie łatwiej kliknąć na rok, zaznaczyć go i wpisać go ręcznie???


Pewnie łatwiej, ale z rana się ciężko myśłi smile.gif
werw0e
A można zrobić jakiś powiadamiacz typu:

Ło jezu on ma jutro urodziny! Prezent! Prezent!

To będzie proste ;]
kox
QUOTE(werw0e)
Ło jezu on ma jutro urodziny! Prezent! Prezent!

Hehe to byłoby fajne. To moze być pomysł na niewielką wtyczkę, która powiadamia o różnych zdefiniowanych przez nas rzeczach. Ale oczywiście nie zaprzątajmy tym głowy Hao. Może ktoś inny podchwyci pomysł i coś napisze smile.gif
werw0e
zrobiłbym to ale w Delphi sad.gif
Musisz czekac az ktos Ci naglowki przetlumaczy ;]
angelo
czy ktos sie juz za to zabral?
w zwiazku z postepujaca skleroza mialem ostatnio zamiar pisac podobny programik a zasadniczo zintegrowanie tego z komuniaktorem nie jest zlym pomyslem smile.gif
cRoMo
QUOTE(angelo)
czy ktos sie juz za to zabral?

Zdecydowanie nie smile.gif
QUOTE
w zwiazku z postepujaca skleroza mialem ostatnio zamiar pisac podobny programik a zasadniczo zintegrowanie tego z komuniaktorem nie jest zlym pomyslem smile.gif

Zdecydowanie popieram smile.gif
hao
Już kiedyś to mówiłem... Zainteresujcie się C++ Builderem... Może ktoś bardziej zdolny napisze jakiś wrapper dla delfiaków to będziecie mieli jeszcze łatwiej biggrin.gif
shw
hehe - ja juz od jakiegos czasu, od kiedy mam konnekta pilnie studiuje vc++ smile.gif
moze cos zbroje niedlugo, jak juz sie czegostam konkretnego naumiem biggrin.gif
angelo
ok. to teraz moje 3 grosze.
primo: IIRC gg zapisuje w katalogu tylko rok, i o ile dobrze zauwazylem pobierajac dane miesiac i dzień ustawiane sa na 1 co troche psuje koncepcje i tak sobie mysle, ze duzo latwiej z punktu widzenia wykrywacza urodzin byloby ustawic to na 0.

secundo. czy/jak mozna dodac swoja ikonke obok kontaktu w głowynm widoku? tak jak telefon, email etc. bo nie dogrzebalem sie tego w sdk niestety wink.gif
hao
Nie ma takiej możliwości (dodawania własnych ikonek), ale na pewno kiedyś się pojawi...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.