Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kTransfer - niiiiiiiiiiskie prędkości przy przesyłaniu @ LAN
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
orc
Witam. Nie wiem czemu, ale mam BARDZO niskie prędkości przy przesyłaniu plików na LAN'ie. Poprostu plik, np. mp3 leci ok. minuty, przy czym przy gg przesyłanie trwa ~2 sekundy (rozmiar pliku ok. 3mb).
Olórin
Było o tym. Przyczyny nie zostały ustalone, i nikt sie nie zabrał za poprawienie tego tongue.gif Szczegóły w wyszukiwarce.
orc
sad.gif. Może by sie ktoś za to mógł zabrać biggrin.gif?
kyro
Przydało by się bo to powoli zaczyna wk$%#^ zwłaszcza przywiększych plikach. Siedzisz z pół godziny a tam dopiero 2 MB. Przynajmniej u mnie tak jest :/
daroc
U mnie k.transfer przesyła także wolno pliki poprzez Internet.
Ściągam plik od brata, który siedzi na kilkunastomegabitowym łączu (upload też spory), sam mam 400kbps, a pliki się ściągają 2-8 KB/s... :x
Chyba jeszcze nigdy nie przekroczyłem 10KB/s wysyłania/odbierania podczas trasferów przez Konnekta (wysyłałem pliki też do innych osócool.gif...
Aule
Spokojnie, błąd występuje od dawien dawna. Narazie nikt z nim nic nie zrobił i pewnie narazie nikt nic nie zrobi.
.misiek
hehe dobrze że tego nie odczuwam, bo mam max transfer 3,5KB/sek <modem> :roll:
kyro
Hehe smile.gif Nieźle jednak powinien ktoś coś z tym wkońcu zrobić bo ludzie ześwirują jak będą czekać po kilka godzin za np. jedną piosenką :/
Przemekc1
Ja zauważyłem coś takiego, jeżeli pobieram coś od kogoś to jest ok z 600kb/s leci. Jak wysyłam to przeważnie ze 100kb/s ale dochodzi czasem i do 400. Takie prędkości tylko po lanie.
orc
Ja tak mam przy przesyłaniu od kumpla (on ma GG, ja Konnekta). Od niego mi leci 5000-7000 kb/s (zaznaczam że to LAN biggrin.gif), a on odemnie MAX 90 kb/s...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.