Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt się wiesza jak serwer GG padnie...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Lethspell
Nie wiem czy to tylko u mnie czy ogólnie tak to się dzieję, ale ostatnio po pobraniu najnowszego konnekta w sytuacji gdy GG serwerki przestają działać zawiesza się też konnekt.
case
znany problem.. blad gg.dll zglaszany miliardy razy..
lhs
Ja chyba jestem jakiś inny - bo u mnie ZNOWU nic takiego się nie dzieje...
.misiek
QUOTE(lhs)
Ja chyba jestem jakiś inny - bo u mnie ZNOWU nic takiego się nie dzieje...


Nie rozłącza Ci gg czy Ci k nie wiesza?

Bo mnie rozłącza gg <suck that> ale k ładnie śmiga bez żadnych problemów biggrin.gif
lhs
Pady GG nie wieszają u mnie Konnekta.
Lukas77
U mnie od niedawna wieszają sad.gif
MihAoo3k
u mnie czesami konnekt sie zawiesi a czasami nie...roznie to z nim bywa...ale blad jest odczuwalny;/
Arlathan
niestety potwierdzam, to samo... xpsp2
kyro
U mnie to samo co u Ihs`a. Nic nie zauważyłem żeby się rozłaczał Konnekt ani żeby coś wieszało. Ma się to szczęście smile.gif
hao
W końcu i u mnie zaczął się wieszać i nawet dotarłem do miejsca w którym stoi, ale na dzień dzisiejszy nie mam zielonego (pojęcia) dlaczego akurat tam :/
dulek000
U mnie w porządku jest smile.gif
Lethspell
Najgorsze, że ikonka w tray'u pozostaje i bez ctrl + alt +del nie da sie jej wyłączyć.
Może w nowym konnekcie bedzie jakaś łatka.
lhs
A spróbuj po prostu przejechać myszą po tej ikonce...
swap
tez mam ten problem. przejechanie myszka nic nie daje. zauwazylem ze gdy tak sie dzieje to tylko nie mozna konnekta wylaczyc.
Olórin
Sysinternals.com -> ProcessExplorer -> konnekt.exe -> [del]

Zawsze skutkuje tongue.gif
MiLKA
QUOTE(hao)
W końcu i u mnie zaczął się wieszać i nawet dotarłem do miejsca w którym stoi, ale na dzień dzisiejszy nie mam zielonego (pojęcia) dlaczego akurat tam :/

Ja zauważyłem troszeczke inne niepokojące objawy, w momencie przeciążenia serwerów GG Konnekt tuż po połączeniu z gg freezuje główny wątek tak bez powodów, po chwili zaczyna działać, ale ten freez jest czasami zbyt długi i ubijać musze...
case
QUOTE(hao)
W końcu i u mnie zaczął się wieszać i nawet dotarłem do miejsca w którym stoi, ale na dzień dzisiejszy nie mam zielonego (pojęcia) dlaczego akurat tam :/

szkoda, ze dopiero teraz.. :?
QUOTE(Olórin)
Sysinternals.com -> ProcessExplorer -> konnekt.exe -> [del]
Zawsze skutkuje tongue.gif

w sumie to jest taki chwilowy [przynajmniej u mnie] "hold" konnekta i po kilku minutach sie on "odwiesza", ale jesli nie chce sie czekac to "kill process", lecz to w ostatecznosci, bo wystarczy firewall'em anulowac probe laczenia z serwerem gg i k "ozywa"..

jest w kazdym razie szansa na poprawke.. at last.. :twisted:

edit: powtorzylem MiLKE w sumie, ale nie bylo jeszcze jego postu.. 8)
Lukas77
A mi konnekt zaczął sie wywalać podczas pracy, bez komunikatu błędu... nic, nie freezuje się tylko po prostu znika. Mam go ciągle w trayu i nie wiem że coś mu się przydażyło bo nagle najeżdżam kursorem na ikonke a ona znika...

Fragment loga z tej akcji
QUOTE
## [CORE]    -> T=27e2
## [CORE]    >> T=27e2 <<
## [wXP UI]    * Stop Long
## [CORE]    -> T=65
## [CORE]    >> T=65 <<
## [CORE]    * MessageQueue - inQ=10 , reqNet=10 , reqType=1
## [GG]      setStatus st=2 d=-1 lp=ffffffff
## [CORE]    -> T=277c
## [CORE]    >> T=277c <<
## [CORE]    -> T=277c
## [CORE]    >> T=277c <<
## [CORE]    -> T=f6
## [CORE]    >> T=f6 <<
## [kZmieniacz]      IM_STATUSCHANGE: net=10, status=64, info=www.marta.pomoc.prv.pl
## [CORE]    -> T=1e
## [CORE]    >> T=1e <<
## [CORE]    *  SetConn plug=81 val=0
## [CORE]  --- ConnTimer OFF ---
## [GG]      _GG| // gg_watch_fd() GG_STATE_CONNECTED

## [GG]      _GG| // gg_recv_packet() header recv(568,0957E3C4,8) = 8

## [GG]      _GG| // gg_recv_packet() body recv(568,00CC2D48,59) = 59

## [GG]      _GG| // gg_watch_fd_connected() received a notify reply

## [GG]  __GG Notify c=6 st=15 [0]
## [GG]  __GG Notify c=78 st=15 [0]
## [CORE]    -> T=2ee1
## [CORE]    >> T=2ee1 <<
## [GG]      _GG| // gg_watch_fd() GG_STATE_CONNECTED

## [wXP UI]  !!!  Received QUERYENDSESSION !!!


Jako załącznik daję starszy log z identycznej sytuacji, nie wiem czy ten powyżej jest dobry bo troszke mi nie pasuje godzina...
Lethspell
Ze znikaniem i samoczynnym wyłączeniem też są problemy faktycznie, ale częściej ... freeze totalne z jedyną opcją "sztywnego" wyłączenia ... przez system, a nie samym progsem
Guest
to ja mam pytanie z innej beczki... jesli serwery gg padly, a konnekt sie zwiesil, to czy automatycznie po wznowieniu pracy serwerow gg, konnekt sie odwiesi, czy tez trzeba zabic ten poces?
pytam, bo nie wiem czy czasem nie bede tak sobie siedzial i gapil sie w ikonke zawieszonego konekta w nieskonczonosc w czasie gdy serwy gg zaczely juz hulac na maxa. :?
Sija
QUOTE(Guest)
to ja mam pytanie z innej beczki...  jesli serwery gg padly, a konnekt sie zwiesil, to czy automatycznie po wznowieniu pracy serwerow gg, konnekt sie odwiesi, czy tez trzeba zabic ten poces?
pytam, bo nie wiem czy czasem nie bede tak sobie siedzial i gapil sie w ikonke zawieszonego konekta w nieskonczonosc w czasie gdy serwy gg zaczely juz hulac na maxa.    :?


zabic.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.