Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zapamiętuj zawartość okna po jego zamknięciu, ...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
bazi
Proponuje wprowadzic dodatkowe ustawienie dla tej opcji - np zapamietywanie zawartosci okna po zamknieciu przez okreslony czas - np. pol godziny, 1 godzina, 2 godziny, 5 godzin, 10 godzin, 20 godzin, doba.

Druga sprawa, to NA LITOSC BOSKA, prosze WAS, o wprowadzenie opcji ignorowania konferencji. smile.gif

Trzecia sprawa to ggimage i jezeli wlacze w nim opcje potwierdzania prawidlowosci zaznaczonego fragmentu, to nie wysyla mi obrazu.

Czwarta sprawa to ponowna prosba o wprowadzenie mozliwosci wyslania pojedynczej wiadomosci do wielu uzytkownikow z listy, ale bez rozpoczynania konferencji. I prosze mi nie pisac, ze wtyczka kDodatki juz od dawna to ma... Owszem ma, ale uzywanie jest zdeczko nieprzemyslane/meczace - trzeba otworzyc okna rozmow wszystkich osob, do ktorych chce sie wyslac wiadomosc :/ M.in. wlasnie dlatego prosze o 'druga sprawe', gdyz czasem dostaje jakas informacje np. o zmianie w planie zajec na uczelni nooo i zaczyna sie piekielko. Jak ktos rozpocznie konf na ~40osob, to jak kazdy odpowie chociaz raz to juz jest zadyma, a czesto powstaje jeszcze dyskusja... (biorac pod uwage, ze ludzie odpowiadaja w roznym czasie to taka 'konferencja' potrafi trwac np 3 doby :twisted: ).
piotr.ek
Co do ostatniego - niestety, bylo i niestety - skonczylo sie na tym, ze 'nie i juz' + tlumaczenie, ze spam itp. (absurdalne)

Co nie zmienia faktu, ze ktos wreszcie moglby taka wtyczke popelnic smile.gif
.misiek
też co do ostatniego, może być spam, ale np rozbudować właśnie k o możliwość taką zaznaczyć kontakty i wtedy z kDodatki by było do wyboru poza konferencją spam

OT: przy okazji, żeby się dało to samo zrobić na wysyłanie sms, że zaznaczam parę kontaktów i jest możliwość do wszystkich na raz wysłać sms biggrin.gif
MiLKA
QUOTE(bazi)
Trzecia sprawa to ggimage i jezeli wlacze w nim opcje potwierdzania prawidlowosci zaznaczonego fragmentu, to nie wysyla mi obrazu.

bazi, a ty czasem nie masz jakiejś mojej prywatnej wersji??? Wydawało mi się, że już to poprawiałem przed wydaniem....
NelQ
To byłoby IMHO całkiem niezłe wyjśćie z sytuacji. Wysyłanie wiadomośći przez 'SPAM' z kDodatków dla zaznaczonych kontaktów. :idea:
bazi
piotr.ek: Hehe bylo bylo, sam zreszta o to prosilem, ale sprawa ucichla i chcialem przypomniec wink.gif

.misiek: Heh, jasne, ze moze byc spam, ale czy na wszystko zawsze trzeba patrzec sceptycznie? Kazdy kij ma dwa konce! Dlaczego zawsze czepiac sie tego zlego? Jezeli tak, to wiele rzzeczy mozna uznac, za bezsensowne. Poza tym jak mozna myslec o spamowaniu w ten sposob? Przeciez na liscie kazdy ma SWOICH ZNAJOMYCH i im wysyla wiadomosci, jezeli przykladowo zaczalbym spamowac, to albo by ktos mnie zrypal, albo dal ignora i po sprawie.

MiLKA: Nii, nic mi prywatnego nie dawales wink.gif ggimage mam wprost z centralki.

NelQ: Z jakiej sytuacji? Noo teraz mozna wysylac z kDodatkow, ale trzeba pootwierac okna rozmow osob, ktorym chcesz wyslac wiadomosc.
Sija
f-cja wysylania jednej wiad/smsa do wielu osob powinna byc obslugiwana przez UI, imho ta f-cjonalnosc nie powinna byc zrobiona w formie wtyczki.

moze hao wypowie sie w tym wzgledzie, hm ?
Olórin
Czasami trzeba w ggimg jeszcz raz zaznaczyć, jak sie wyjdzie kwadratem zaznaczania poza okno wink.gif
daroc
QUOTE(bazi)
Proponuje wprowadzic dodatkowe ustawienie dla tej opcji - np zapamietywanie zawartosci okna po zamknieciu przez okreslony czas - np. pol godziny, 1 godzina, 2 godziny, 5 godzin, 10 godzin, 20 godzin, doba.

+1 :arrow: To jest to, czego mi brakuje! ohmy.gif
I jeszcze jedno - jak jest okno zamknięte, to żeby informacje o zmianie statusu się nie pojawiały... Bo ktoś do mnie coś napisze o 12:00... a potem jak o 18:00 do niego chcę coś napisać, to trzy strony info o zmianach statusu mam... :?
bazi
QUOTE
I jeszcze jedno - jak jest okno zamknięte, to żeby informacje o zmianie statusu się nie pojawiały... Bo ktoś do mnie coś napisze o 12:00... a potem jak o 18:00 do niego chcę coś napisać, to trzy strony info o zmianach statusu mam... Confused


Oooo zgadza sie, powinno byc smile.gif Ale tak jak piszesz - tylko, gdy okno jest ZAMKNIETE! smile.gif
Heh, generalnie w opcjach mozna wylaczyc o informowaniu w oknie rozmowy o zmianie statusu, ale akurat lubie jak mi PODCZAS konwersacji pokazuje sie takie info.
NelQ
Popieram ten pomysł.
Olórin
Mi pasuje obecna wersja, czasami otwieram i zaraz zamykam okno rozmowy żeby mieć zalogowane statusy smile.gif
bazi
Hehe, zdania sa podzielone, wiec zawsze moze byc to jedna z opcji K - "Nie wyswietlaj informacji o statusie w oknie rozmowy, gdy jest ono zamkniete" wink.gif
sal_er
olórin: Co wcale nie oznacza, że takiej opcji być nie powinno (właśnie jako opcja, domyślnie - tak, jak jest, ale jeżeli ktoś sobie życzy coś innego, to niech sobie pozmienia).

Mam tutaj jeszcze jedną propozycję - jeżeli okno rozmowy jest zamknięte, to program powienien "sam" sobie je śledzić i wypisywać tylko ostatnią zmianę statusu, a nie wszystkie (np. pół ekranu ;) ), jeżeli w międzyczasie żadna rozmowa nie będzie prowadzona.
daroc
No, ale to już by było bardziej skomplikowane...
Bo trzeba by było sprawdzić ostatni wpis, czy nie jest to opis, i jeżeli nie - wtedy dopisać... Dużo roboty... Ale z tym "wypisuj tylko gdy okno otwarte" - chyba nie...
.misiek
QUOTE(bazi)

.misiek: Heh, jasne, ze moze byc spam, ale czy na wszystko zawsze trzeba patrzec sceptycznie? Kazdy kij ma dwa konce! Dlaczego zawsze czepiac sie tego zlego? Jezeli tak, to wiele rzzeczy mozna uznac, za bezsensowne. Poza tym jak mozna myslec o spamowaniu w ten sposob? Przeciez na liscie kazdy ma SWOICH ZNAJOMYCH i im wysyla wiadomosci, jezeli przykladowo zaczalbym spamowac, to albo by ktos mnie zrypal, albo dal ignora i po sprawie.


generalnie wtedy chodziło mi o wtyczkę kDodatki i opcję spam z niej, a nie o nazwanie takiej żeczy spamem, jeśli Cię dobrze zrozumiałem ...
bazi
QUOTE
generalnie wtedy chodziło mi o wtyczkę kDodatki i opcję spam z niej, a nie o nazwanie takiej żeczy spamem, jeśli Cię dobrze zrozumiałem ...


Heh, ok wink.gif No tak, przeciez to nie nasza wina, ze autor tak nazwal ta funkcje ;] W kazdym razie niech sceptycy maja na uwadze to, ze lepiej sie zastnanowic nad pozytkiem z jakiejs funkcji, niz od razu doszukiwac sie wad danego pomyslu smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.