Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Formatowanie pól - dodatkowe info w tip
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
amfi
Mam taki mały problem, chciałbym żeby w tip'ie wyświetlała się nie tylko dzień i godzina ostatniej aktywności użytkownika. Tylko np. tak:

09 styczeń 2005 18:15:24

W ten sposób wyświetla się w 'więcej'.

Zmienna {LastActivity} ma 'nieludzki' format. Można ja jakoś sformatować?? Najlepiej tak jak w 'więcej'

Jeżeli ktoś mógłby pomóc to będę bardzo wdzięczny.
daroc
To last_acitivity i tak nie działa tak jak powinno (ISTM).
Np. koledze net nie działa od piątku, a mi pisze, że jego ostatnia aktywność to poniedziałek 16:30 (godzina, o której włączyłem dzisiaj Konnekta)...

BTW. Jakie są nazwy innych zmiennych? Np. chciałbym mieć w tip-ie wiek, nick, miejscowość etc... Jak się nazywają te zmienne?
amfi
LastActivity dziala dobrze pod warunkiem ze niedostepna osoba nie zostawila opisu a ty sie nie rozlaczales.(sprawdzone).

Opis kilku zmiennych znajdziesz w Faq. Dodatkowe znajdziesz eksportujac kontakt (zaznaczony - bedzie maly plik) przez expimp. W tym pliku sa wszystkie zmienne z wizytowki.
hao
Proponuję nacisnąć przycisk "Identyfikator" w oknie formatowania żeby ujrzeć zgrabną listę identyfikatorów...

Co do LastActivity, ktoś mógłby napisać rozszerzenie dodające kilka pól do kontaktu... Może w kDodatkach, co Olórin? smile.gif
Olórin
I zapisujące w nich te dane w postaci tekstowej ?

Czemu nie, ale noszę się z zamiarem wycięcia kopiowania do osobnej wtyczki, i rozbudowania tego (automatyczne wykrywanie linków w opisach), to mogłoby się tam znaleźć. Rozwarzam też dodanie jeszcze 1 funkcji - czas przesłania ostatniej wiadomości [ew. odebrania].
jareq
QUOTE(Olórin)
[...] Rozwarzam też dodanie jeszcze 1 funkcji - czas przesłania ostatniej wiadomości [ew. odebrania].

To by było dobre nie trzeba by było zaglądać do histori, żeby luknąć kiedy sie ostatnio gadało z daną osobą - Świetny pomysł Olórin :wink:
kyro
Przy mojej pamięci tongue.gif to bardzo dobry pomysł. Sprawdził by się napewno u szerszego grona urzytkowników smile.gif Jestem jak najbardziej za.
daroc
Wtyczka jest dostępna dla Mirandy i - gdy jej używałem - sprawdzała się doskonale. smile.gif Najlepiej (ew. do wyboru): ostatnio wysłana i odebrana wiadomość (czas + fragment wiadomości).
Można by też przy okazji poprawić "last_activity"...
amfi
heh smile.gif chyba trafilem w temat. Mam nadzieje ze te pomysly zostana zrealizowane smile.gif

Wracajac do watku tip'a chcialem jeszcze wspomniec poruszony juz temat avatarka w tip'ie. To by byla jednak fajna sprawa.

A odbiegajac calkowicie od glownego tematu i idac tropem avatarka moza by powiedziec cos o avatarku w k.notify. Widzialem cos takiego w JAJC'u, bardzo fajna sprawa. Avatar zamiast ikonki sieci.

No to koniec fantazji. Jak na jeden post to wystarczy. wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.