Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: SMS masowy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Puma
Tak wiem że już gdzieś była o tym mowa, sam nawet brałem w tym udział i byłem temu przeciwny, przeleciałem forum i nie mogę tego tematu odszukać ale do rzeczy.

Otóż od pewnego czasu prowadzę stronę dyskoteki, ludzie podają numery swoich komórek i potem się wysyła info o imprezach pod numery, wszystko dobrze gdy było ich 20-30 ale z czasem się tego zebrało ok.200 numerów. Zdeczka to uciążliwe gdy trzeba na każdy numer wysyłać oddzielnie info, przydała by się opcja w K. wysyłanie sms do całych grup.
sleesh
Popieram ! Przydaloby sie jak najbardziej :]
.misiek
też o tym napisałem tylko w innym wątku, i popieram biggrin.gif
bazi
Dobra sprawa! Mam nadzdzieje, ze nie padna zaraz zarzuty, ze to spam itd sad.gif :x

Jedynym mankamentem bedzie chyba tylko [w przypadku zaznaczenia sporej liczby uzytkownikow idei] kilkanascie zapytan z tokenami tongue.gif
atol
podpisuje się obiema rękoma, przydała by się jeszcze masowe wysyłanie maili zapisanych w K
m4t3k
QUOTE(bazi)
Dobra sprawa! Mam nadzdzieje, ze nie padna zaraz zarzuty, ze to spam itd sad.gif  :x

Jedynym mankamentem bedzie chyba tylko [w przypadku zaznaczenia sporej liczby uzytkownikow idei] kilkanascie zapytan z tokenami tongue.gif

I to, że pod kliknięcie na historię rozmów pokażą się do nich smsy pierw a nie rozmowy.. zaraz, Puma chyba nie zamierza z nimi rozmawiać.. ale jak ktoś ma nr telefonu pod jakimś kontaktem to też nie będzie miło.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.