Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kontakty spoza listy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
tkennok
Sorry, ale jestem nowym użytkownikiem konnekta, więc pytam ...

Czy da się jakoś wyłączyć to dziwne pojawianie się obcych kontaktów na mojej liście ? O ile te z gg jeszcze rozumiem, bo to osoby spoza listy, z którymi rozmawiam, o tyle jakieś dziwne kontakty z tlena wskakują mi na listę samoistnie, a jak usuwam, to po pewnym czasie pojawiają się z powrotem. Da się to w jakiś sposób wyłączyć ?
UNK
zdaje sie ze wlaczenie synchronizacji do konnekta zalatwila by sprawe

Tlen -> Synchornizuj do Konnekta
(jednak moge sie mylic)

co prawda ja mam do servera i jakos nei mam z tym problemow
.misiek
bo wszystko trzeba usuwać jak się jest online połączonym z serverem, jeśli jest się offline i się usunie to po ponownym połączoeniu znów wrócą kontakty usunięte offline

ja również mam do servera i nie mam tych problemów, przy okazji jeszcze możesz tym kontaktom co usuwasz odznaczyć pobieranie i wysyłanie statusu i dopiero usunąć smile.gif
GuZiK
tkennok chyba chodzi Ci o reklamy w tlenie ,ktore przychodzą , zablokuj i po sprawie tongue.gif
tkennok
Mam w tlenie synchronizację do serwera i zaznaczone pod tym opcje:
dodawaj kontakty na synchronizowanej liście
usuwaj kontakty z synchronizowanej listy

Powoli staje się to dla mnie bardzo irytujące i tutaj minus dla konnekta, jeśli nie da się tego wyłączyć. To samo tyczy się kontaktów gg. Jeśli napisze do mnie ktoś spoza listy, to kontakt wskakuje na listę i jest na niej cały czas - bez sensu. Po jakimś czasie powinien sam znikać albo powinna być gdzieś opcja, czy chcemy, aby te kontakty się samoistnie dodawały.
Lukas77
QUOTE(tkennok)
Mam w tlenie synchronizację do serwera i zaznaczone pod tym opcje:
dodawaj kontakty na synchronizowanej liście
usuwaj kontakty z synchronizowanej listy

Powoli staje się to dla mnie bardzo irytujące i tutaj minus dla konnekta, jeśli nie da się tego wyłączyć. To samo tyczy się kontaktów gg. Jeśli napisze do mnie ktoś spoza listy, to kontakt wskakuje na listę i jest na niej cały czas - bez sensu. Po jakimś czasie powinien sam znikać albo powinna być gdzieś opcja, czy chcemy, aby te kontakty się samoistnie dodawały.


Nie irytuj się młodzieńcze ;-) Co do kontaktów z tlena to zablokuj taki kontakt, "Konakty/Lista ignorowanych", a co do kontaktów z GG to znikają same po wyłączeniu konnekta jeśli nie dodasz ich do listy...
Olórin
QUOTE(Lukas77)
a co do kontaktów z GG to znikają same po wyłączeniu konnekta jeśli nie dodasz ich do listy...

Tak jest w przypadku kontaktów z wszystkich sieci, chociaż kjabber ma tu dziurę - jak ktoś da nam autoryzację jest automatycznie dodawany do listy - a nie powinien
tkennok
QUOTE(Lukas77)
QUOTE(tkennok)
Mam w tlenie synchronizację do serwera i zaznaczone pod tym opcje:
dodawaj kontakty na synchronizowanej liście
usuwaj kontakty z synchronizowanej listy

Powoli staje się to dla mnie bardzo irytujące i tutaj minus dla konnekta, jeśli nie da się tego wyłączyć. To samo tyczy się kontaktów gg. Jeśli napisze do mnie ktoś spoza listy, to kontakt wskakuje na listę i jest na niej cały czas - bez sensu. Po jakimś czasie powinien sam znikać albo powinna być gdzieś opcja, czy chcemy, aby te kontakty się samoistnie dodawały.


Nie irytuj się młodzieńcze ;-) Co do kontaktów z tlena to zablokuj taki kontakt, "Konakty/Lista ignorowanych", a co do kontaktów z GG to znikają same po wyłączeniu konnekta jeśli nie dodasz ich do listy...


Wiesz, nie blokuje się wszystkich, których nie chce się mieć na liście wink.gif. Ja lubię trzymać w kontaktach swoich znajomych, nie dodaję każdej obcej osoby, dlatego dla mnie automatyczne dodawanie do listy jest zbędne, a ignorowanie tych kontaktów niewygodne. Powinna być jakaś opcja w konnekt'cie do wyłączenia tego.
Olórin
BTW, IMO to nie powinna być opcja do wyłączenai tylko to załatane :> bo to jest błąd, nei jakiś superhipermega ficzer tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.