Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem ze stroną i konnektem (autoresponder)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
orc
Witam. Mam dwa problemy. Jeden z założeniem konta BETA na stronie, klucz aktywacyjny mi poprostu nie przychodzi. Ani na maila w o2.pl ani na maila w onet.pl. Drugi z autoresponderem gdy nie mam kogoś w kontaktach. Ustawiam sobie wiadomość:

CODE
Witaj. Niestety nie mam Cię na liście kontaktów. W ochronie przed SPAM'em włączyłem autoryzacje hasłem. Żeby ze mną porozmawiać musisz podać hasło. Hasło to "spam". Wpisz je małymi literami, bez cudzysłowów (""), i pamiętaj, nie pisz nic więcej oprócz tego wyrazu.


I daje niżej hasło spam. Specjalnie wywaliłem kumpla z kontaktów i testowaliśmy to. Gdy napisał do mnie 'cze' nie otrzymał żadnej odpowiedzi, a ja nie dostałem żadnej wiadomości w Konnekcie. Po wpisaniu hasła spam (podałem mu je) dodał mi się do kontaktów i gadaliśmy normalnie. Nie chodzi tu o filtr GaduGadu (ten co blokuje adresy z kropkami itp), bo z okienka wiadomości w Konnekcie wziąłem copy-paste i tekst mu się pojawił... Wiecie może o co w tym chodzi i jak zrobić żeby działało, bo ostatnio dostaje kilkaset wiadomości co sekunde każdą z innego numeru GaduGadu z wyzwiskami wygenerowanymi z programu Bluzgator (www.bluzgator.prv.pl).

Proszę o pomoc.

~Pozdrawiam, orc.
mefju
było! Przyczyną jest zapewne Kpilot2. Albo go wywal, albo ściagnij wersję odbugowioną - napewno znajdziesz na forum linka, jeżeli tym razem użyjesz opcji SZUKAJ!
Pozdro!
NelQ
Oficjalan wersja kPilota2 gryzie się z wysyłaniem tych wiadomości (i nie tylko tym). Olórin zamieszczał niedawno linka do przekompilowanego przez niego kPilota2 z drobnymi zmianami, który już nie powinien się gryźć. Popatrz na tematy dot. kPilota2.

EDIT:
Hehe, byłeś szybszy smile.gif
orc
Znalazłem tą wersję zaraz przetestuje i dam tutaj odpowiedź. A co z problemem rejestracji konta BETA?

// edit

Ok, teraz działa auto responder. Dzięki wielkie, a co z kontem BETA (:?
mefju
Byćmoże to jest temat dla Ciebie? http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=3502

Szukaczka naprawdę nie gryzie...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.