Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wtyczka k.pilot
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
herman
mam taki problem, nie wiem czy problem pojawiał się już u innych.
otóż wtyczka pobierająca opis z winampa powoduje zwiechę konnekta lub systemu. system xp, zazwyczaj przy zwiechach działał ctrl+alt+del, a przy tym nic. winamp 5.
poradźcie coś, bo wtyczka zajefajna, ale ..........
kyro
Miałem coś podobnego ale nie chodziło wtedy o totalny zwiech kompa czy Konnekta tylko po pewnym czasie zostawał opi jakiejś piosenki i jak przeskakiwało na inną, opis się nie zmieniał. Możesz zamiast tej wtyczki użyć Winamppilot lub AutoStatus. Mi to pomogło smile.gif a z wtyczki k.pilot już nie kożystam.
herman
dzięki za odpowiedź. co do linków do tematu k.Pilota to rozmowa dotyczy praktycznie tylko WMP. co do tego niezmieniania opisu po zatrzymaniu winampa to też tak miałem wink.gif
jednak spróbuję tego nowego kPilota.
jeszcze raz dzx.
jeszcze jedno pytanie: jak pobrać wtyczkę z waszej strony ?? od 2 godzin próbuję się zassać po wtyczkę i nichuchu.
.misiek
QUOTE(herman)
jeszcze jedno pytanie: jak pobrać wtyczkę z waszej strony ?? od 2 godzin próbuję się zassać po wtyczkę i nichuchu.


pobierz ją za pomocą kUpdate, jest na centralce KPlugins team
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.