Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: puste pole kontaktów
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
melawa
Mam już konnekta około miesiąca i do tej pory nie miałam żadnych kłopotów! Korzystałam z gadu-gadu i Tlena, a od soboty również z jabbera i wtedy zaczęły się kłopoty! Wcześnie wszystkie kontakty były wyświetlane, a teraz pojawiają sie i znikają! Nie wiem przedtem konnekt wyswietlał wszystkie kontakty nawet nieaktywne (niedostępne) teraz- wygląda na to, ze tylko te dostępne! Mało tego nie moge nikogo dodać do listy kontaktów! Ta "opcja" przestała działać, a działała! Prosze o pomoc! Z góry wdzięczna za pomoc Melawa> Pozdrawiam serdecznie! Szukałam w ustawieniach, ale nic nie znalazłam co by przywróciło mój konnekt do wcześniejszego trybu pracy!
Olórin
Może włączyłeś opcję Filtrowanie kontaktów (taki lejek na pasku narzędzi) ?
melawa
Sliczne dzięki, tak było! Chyba niechcąco właczyłam filtrowanie! Już wszystko gra! Pozdrawiam i dziękuję! Melawa
hao
Tia, na nowej liście kontaktów na pewno musi znaleźć się wielka ikonka, że kontakty są filtrowane biggrin.gif
Olórin
To jeszcze poprosimy o filtr "Tylko SMS" wink.gif
jareq
QUOTE(Olórin)
włączyłeś

Czy to przypadkiem nie jest kobieta? :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.