Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z smsami
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Konstruktor
Nie moge wysylac smsow z komunikatora do sieci idea i ere.W idei nie pojawia sie token a d erey podaj mi ze nieproawidlowa autoryzacja, choc na komunikatorze tlen dziala bez problemu.Pomoze ktos?
Daarth
co do ery: proponuje sprawdzic poprawnosc wpisanego loginu i hasla. jelsi to nie zadziaal to tak jak juz Ci rano powiedziano: zaktualizuj wtyczke sms i skrypty bramek.

i nie zakladaj drugi raz tego samego tematu. mogles to samo powiedziec w tamtym temacie skoro juz go zalozyles!!!!
Konstruktor
Sorka nie stresuj sie tak czlowieku
Dzieki za pomoc jak cos bedzie nie tak dam znac
Konstruktor
Po zaaktualizowaniu wtyczek do Idei dostaje okienko dialogowe i taki komunikat:
sms/idea.lua spowodowal blad
Blad:bad argument type <[C]: line-1>
Name:Internet Connect
NameWhat:Global
What :C

Jesli nadal masz obiekcje w czym lezy wina toi prosze o kontakt
Daarth
hmmm to ja nie wiem... z tego co piszesz to moze to chyba jakies problemy z laczem internetowym... ale po naszej rozmowie na gg to ja juz nie wiem... moze ktos inny ma pomysl... ja ni
mgr.Dlugi
Dosc dziwne. Ja z ciekawosci wyslalem do siebie sms oczywiscie na Idee i nie mialem zadnych problemow poza tym ze sms przyszedl z godzinnym opuznieniem
norka1985
:!: [color=red][/color]Prosze o pomoc. od niedawna mam ten komunikator i nie potrafie wysylac sms. Przy idei pisze mi ze wymagane sa tokeny a do ery ze musze wpisac login i haslo tylko nie wiem gdzie to zrobic. Prosze o szybko pomoc. Pozdrawiam papa
NelQ
Token jest pobierany automatycznie podczas wysyłania SMSa i pokazywany w okienku, a login i hasło ustawiasz w: Ustawienia -> Wtyczki -> SMS -> Era podstawowa / płatna.
norka1985
token po wyslaniu wiadomosci ze token nie moze byc utworzony i nic mi sie nie pokazuje. A jesli chodzi o ere to w ustawieniach- wtyczkach- sms- nie mam nic odnosnie ery... tylko podpis staly i jakies trzy myslniki.... Prosze jeszcze raz o pomoc. Z gory dzieki- pozdrowienia
P.s. moze mam cos nieskonfigurowanie? jesli trzeba cos zrobic to prosze o instrukcje...
NelQ
Co do tokenów - utwórz w katalogu głównym folder 'temp'.
Jeśli chodzi o Erę, to zobacz czy w: 'Ustawienia -> Wtyczki -> SMS -> Bramki', masz włączoną tą bramkę, którą chcesz.
Konstruktor
katalog TEMP jest utworzony a nadal caly czas pokazuje ze nie moze utworzy tokena sad.gif ustawienia na ere sa prawidlowe bo na tlenie dziala ok a na konnekcie juz nie sad.gif

HELP ME!!!!!!
norka1985
szukalam ale nie znalazlam zadnego katalogu glownego nie wiem gdzie go szukac- to jesli chodzi o tokeny. natomiast jesli chodzi o ere to nie ma w wtyczka- sms- odnosnika do bramki.... sad.gif
norka1985
z tokenami juz wszystko dobrze...smile.gif zostala era i plus.... prosze o dokladne instrukcje takie krok po kroku... P.s i takie male pytanko nie na temat- gdzie wlaczyc emotoikonki podczas rozmowy bo mi sie niewyswietlaja....w ogole nic
.misiek
do emotek potrzebna Ci wtyczka kIEview.

poszukaj bo to jest w FAQ, a po za tym było na ten temat pełno już, wystarczy użyc narzędzia szukaj
Katar83
"

QUOTE
1.Pierwszą dziwną rzeczą którą dała o sobie znać to brak możliwości wysyłania smsów ze zwykłej bramki IDEI w konnekcie. Wysyłam mnóstwo smsów z internetu i nie sposób było nie zauważyć tego. Przeszukałem maaase forum itp itd dopóki dowiedziałem sie w czym tkwi problem ;o) Problem polegał na tym ze nie mogło załadowac w K tokena. Przyczyna - brak folderu temp w głównym folderze konnekta. Przy instalacji 0.6.21.121 którą własnie pobrałem z tej strony i jak mniemam jest wersją ostatnio dostępną powinien znaleźć sie taki folder, lub ewentualna poprawka w UPDATE. Podobno był jeszcze problem z plikiem const.lua i skryptem wysyłającym smsy na IDEE idea.lua ,jakkolwiek pobranie skryptu z update podobno pomaga smile.gif

(Jak sie okazało potem nie pomaga wyskakują błędy)

Gdyby nie to ,to TUTAJ znajdziecie aktualke która napewno wyeliminuje ten błąd jeśli takowy u was występuje. (Nie zapomnieć jednak o folderze temp smile.gif)

(Te pliki napewno pomogą,ściągnąć ,rozpakować wrzucić do folderu konnekta/sms)


"

To mój post w dziale support. Powinno pomóc.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.