Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: do jakiego folderu ropakować wtyczkę
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
melawa
To znowu ja- Melawa! Przepraszam za natręctwo, ale prosze powiedzcie gdzie rozpakować wtyczkę (nową wersje, bo starą mam) ggimage! Mam ja pobrana i nie wiem gdzie rozpakować!? Niecierpliwie czekam na odpowiedz! pozdrowienia- początkująca Melawa!
amfi
C:\Program Files\Konnekt\plugins

smile.gif
m4t3k
Ha! Czy nie byłoby mądrze do każdego zipa z wtyczką dopisać: rozpakować do [Twó katalog konnekta]/plugins w jakimś tekstowym pliku?
Sahasrara
Mogłoby to w Katalogu pisać...
kyro
Albo automatyczne wyszukanie i rozpakowanie do folderu w którym ma się wtyczki. Było by to bardzo pomocne. Zawsze trochę roboty mniej smile.gif
jareq
QUOTE(kyro)
Albo automatyczne wyszukanie i rozpakowanie do folderu w którym ma się wtyczki. Było by to bardzo pomocne. Zawsze trochę roboty mniej smile.gif

Wtedy każda wtyczka musiała by posiadać instalator co zwiększyło by nie potrzebnie ich rozmiar i na serwerach musiały by być po dwa rodzaje w plikach .exe oraz .zip (te ściągane z centralek) bo np. kUpdate nie obsługuje .exe'ków na pewno było by z tym troche zamieszania - i to nie wiem czy nawet nie więcej niż teraz
kyro
Co racja to racja smile.gif Ale zawsze można pomyśleć o tym w przyszłości.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.