Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z kUpdate.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
kyro
Od jakiegoś czasu zaczyna mnie to naprawde drażnić, a mianowicie to że kiedy chce sprawdzić czy są jakieś nowe aktualizacje zawsze (choćbym ściągał i instalował to ze 100 razy) jest aktualizacja od widomosc.info a w niej wtyczki eMail Notifier i kIEView. Może ma ktoś pomysł jak to zlikwidować. A może tak u wszystkich jest ?
dulek000
QUOTE(kyro)
Od jakiegoś czasu zaczyna mnie to naprawde drażnić, a mianowicie to że kiedy chce sprawdzić czy są jakieś nowe aktualizacje zawsze (choćbym ściągał i instalował to ze 100 razy) jest aktualizacja od widomosc.info a w niej wtyczki eMail Notifier i kIEView. Może ma ktoś pomysł jak to zlikwidować. A może tak u wszystkich jest ?


U mnie eMail Notifier i black&white.
kyro
QUOTE(dulek000)
U mnie eMail Notifier i black&white.


Ten sam styl mi cały czas pokazuje :/
jareq
A u mnie cały czas czepia się aktuakizacji tego zrypanego KoreKtora - już dawno o tym pisałem żeby go wywalić skoro powoduje tak poważny błąd a czły czas jest na centralce (wiadomosc.info) :evil:

ps.
Może ktoś by się tym wkońcu zają - uważam że centralki są zaniedbywane!
lhs
Centralki na wiadomosc.info nie należy traktować poważnie - tak samo, jak forum (polecam na przykład http://wiadomosc.info/forum/index.php?&act...09&unread=&st=0).
kyro
QUOTE(lhs)
Centralki na wiadomosc.info nie należy traktować poważnie - tak samo, jak forum

Niby traktowaćpoważnie nie trzeba alejednak todrażni ludzi :/ Przydało by sięw końcu cośz tym zrobić bojednak ktulizacje sąjakieśna wiadomosc.info a te conie chcą się usunąć (tak jak wyżej) drażnią.
NelQ
QUOTE(kyro)
Niby traktowaćpoważnie nie trzeba alejednak todrażni ludzi :/ Przydało by sięw końcu cośz tym zrobić bojednak ktulizacje sąjakieśna wiadomosc.info a te conie chcą się usunąć (tak jak wyżej) drażnią.


Taaak. Apisaniebezspacjiteżjestdenerwujace.
penczol
Wypowiedzi bez sensu też drażnią. Może przydałoby się abu ludzie, kiedy nie mają do powiedzenia nic na temat nie odzywali by się bez sensu? To nie HydePark. Tutaj się rozwiązuje problemy...
djkwaku
hmm a ja mam taki problem z wiadomosc.info dokładniej że bardzo potrzebuje te nowe nr z bramek sms i za chiny mi tego nie pociągnie... jest błąd
CODE
Wystąpił błąd podczas pobierania K_6953 :
zła suma kontrolna pliku!
Pobieram : Bramki sms\nowe_skrypty_bramek_sms


o co tu chodzi ?? ma ktosten skrypt i podesłał mi go..
.misiek
Wszystko działa. Spróbu jeszcze raz....
dziczyzna
QUOTE(djkwaku)
hmm a ja mam taki problem z wiadomosc.info dokładniej że bardzo potrzebuje te nowe nr z bramek sms i za chiny mi tego nie pociągnie... jest błąd
CODE
Wystąpił błąd podczas pobierania K_6953 :
zła suma kontrolna pliku!
Pobieram : Bramki sms\nowe_skrypty_bramek_sms


o co tu chodzi ?? ma ktosten skrypt i podesłał mi go..




mam dokladnie ten sam problem i nie wiem o co chodzi, ale jest to strasznie wnerwiajace :x
zoska
ja to bym isę cieszyła gdyby cokolwiek mi by się chciało sciągnąć do konca :evil:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.