Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bramki Jabbera W Konnekcie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
mgr.Dlugi
Wiem ze to jest moze glupie pytanie ale nie jest zbyt zaawansowany. Moze mi ktos wyjasnic jak ustawic bramke AIM w Jabberze, bardzo mi zalezy zeby moje kontakty z AIM tez byly na liscie Konnekta.
jareq
Wystarczy użyć TEGO = Klik
mgr.Dlugi
Tak tak wszystko pieknie ladnie dowiedzialem sie wielu zeczy ale naprzyklad na chrome nie dziala pogoda oraz nie dzialaja moje kontakty z AIM co ja robie nie tak? I jest jeszcze jedna sprawa mianowicie gdy klikam na "aim.chrome.pl/registered" i robie "status >> pobieraj status" wysakuje mi blad w k.Notifi "aim.chrome.pl/registered - blad: Registration Required" i te wszystkie ikonki od jabbera sa niedostepne mimo iz jestem zalogowany na serverze.
lhs
Transport AIM na chrome.pl oczywiście nie działa. Wypróbuj serwer nedbsd.nl A pogoda - jabber.autocom.pl
mgr.Dlugi
Chyba dam sobie spokuj z tym Jabber to wszystko jest zbyt zkomplikowane, mowi sie trudno bede musial uzywac Konnekta, AIM, MSNM na raz
lhs
WALCZ, nie poddawaj się!!
mgr.Dlugi
Moze zawalcze ale ten server nedbsd.nl nie dziala mi cos mozesz mi podac inny ktory obsluzy bez problemow AIM i MSNM razem z tym transportem kontaktow nie potrzebna mi ta pogoda wystarczy jak bedzie obsluga tylko tych twoch komunikatorow
lhs
Jak nie działa jak działa?? Sprawdziłem właśnie.
mgr.Dlugi
Sorry my bad, zagadaj do mnie na gadulca czy jak bo mam kilka pytan a nie chce tu priva robic
lhs
Nie mam gadulca. Zgłoś się na priva po JID-a.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.