Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dwie sprawy:
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
...oto i one:
1 W menu "informacje o..." -> dzwieki. brak opisow czego poszczegolne dzwieki dotycza...
2 troche brak mozliwosci uzycia scrolla myszki w oknach konfigoracyjnych Konnekta
cRoMo
1) Owszem, jest opis - rozszerz okno konfiguracji (BTW. Z tym oknem konfiguracji to moglbys troche hao popracowac
2) Powiedz dokladnie co masz na mysli, u mnie scrollowanie dziala.
BaGRoS
QUOTE(cRoMo)
[...]
2) Powiedz dokladnie co masz na mysli, u mnie scrollowanie dziala.


No więc też nie mam problemu, ale wiem, że bark najnowszych sterów do myszki może powodować różne perturbacje z kółeczkiem, a to w jednej aplikacji działa w innej nie...
Kolega z Krakowa tak miał z moim programikiem (windowsowa kontrolka MSHFlexGrid), mówię ściągnij stery najnowsze, on na to, w innych programach działa :roll: .... Ale w końcu ściągnął zainstalował i nagle zaczęło scrolować biggrin.gif
cRoMo
Owszem. Mam mysz Logitecha i instalujac jej sterpwniki obserwuje troche lepsze zachowanie koleczka. Temat byl juz kiedys walowany, generalnie chodzi o to, ze stery do myszek wymuszaja scrollowanie, nie opieraja sie na tym, co oferuje Winda. hao wpominal ze bedzie poprawial konnekta tak, zeby nie trzeba bylo uzywac sterow, wiec skoro jest cos nie tak, to konkretami, a na pewno poprawi.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.