Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czy istnieje jakas wtyczka antyspamowa...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Masza
Witam Wsyztskich!
NIe ma dnia ostatnio zeby mi jakies boty nie zagadaly, albo reklamy jakichs stron nie przyslano...

Czy jest moze do konnekta taka wtyczka ????
Jezeli tak prosze o link.

Pozdrawiam !!
atol
możessz sobie ustawić autorespondera dla osób z poza twojej listy kontakatów.
Ustawienia > interfejs > wiadomości > Z poza listy

Nie działa razem z kpilotem2
Masza
wlasnie zauwazylem ze cos ten kpilot2 wogole nie dziala...

wlaczam niby status z winampa 5 (ustawilem powiadoamianie przez knotify).

W momencie wlaczenia statusu pokazuje sie puste okienko w knotify a status nie jest zmieniany.

W winampie 5 wtyczke niby tez mam wlaczona...chyab wroce do starego dobrego kpilota 0.1.8 imho najlepiej dzialal z tych wsyztskich...
O ile pamietam to z kazdym nowym kpilotem jakeis problemy mialem....z tym zadnych ;]
Masza
aa i jeszcze jden maly problem z kzmieniaczem najnowsyzm.
Od razu po uruchomieniu konnekta wywskakuje info "status na kzmieniacz zmieniony na dostepny i opis"status oczywiscie nie jest zmieniany na dostepny w sieciach...wyskakuje tylko to info po uruchominiu programu.i ikonka na kzmieniacz jest "dostepna" ale na sieciach jest czerwone sloneczko...dziwne...hmmm

edit:
dzieje sie tak, gdy np. mam ustawiony status dostepnyz opsiem, i nagle wylacze konnekta. (bez zmiany statusu na niedostepny). Poprostu klikne "zakoncz"

Po uruchominieu ponownym wyskakuje "Kzmieniacz zmieniony na dostepny" (lub inny ostatni status ustawia).
TYLKO kzmieniacz ma "dostepny" , protokoly gg i tlen sa niedostepne, nie zmieniają się.

W ustawiniach programu mam uruchaminaie konnekta ze statusem niedostepnym. Tylko dlaczego kzmieniacz sam sie zmienia na "dostepny" gdy tak naprawde nie jest dostepny...
atol
QUOTE
wlaczam niby status z winampa 5 (ustawilem powiadoamianie przez knotify).

W momencie wlaczenia statusu pokazuje sie puste okienko w knotify a status nie jest zmieniany.


Potaguj pliki i będzie działać.

QUOTE
aa i jeszcze jden maly problem z kzmieniaczem najnowsyzm.
Od razu po uruchomieniu konnekta wywskakuje info \"status na kzmieniacz zmieniony na dostepny i opis\"status oczywiscie nie jest zmieniany na dostepny w sieciach...wyskakuje tylko to info po uruchominiu programu.i ikonka na kzmieniacz jest \"dostepna\" ale na sieciach jest czerwone sloneczko...dziwne...hmmm


kZmieniacz ma własną "psedudo sieć" i daltego tak się dzieje
Masza
QUOTE(atol)

Potaguj pliki i będzie działać.


no nie bez jaj ;] chab ze jest jakis program co to zrobi automatycznie ?
w sumie ten stary kpilot mi styka i tak nie uzywam nic innego niz winamp ;] a na tym akurat dziaua dobrze ;]

pseudo sciec???...a dlaczego stara wersja kzmieniacza dziala dobrze?? nie mialoa tej podsieci czy jak ???
jedyne co w niej sie pierdzieli to menu konfiguracji...są tylko same ptaszki bez opisow obok.
Olórin
QUOTE
no nie bez jaj ;] chab ze jest jakis program co to zrobi automatycznie ?

http://foobar2000.org
http://musicbrainz.org

QUOTE
Od razu po uruchomieniu konnekta wywskakuje info \"status na kzmieniacz zmieniony na dostepny i opis\"status oczywiscie nie jest zmieniany na dostepny w sieciach...wyskakuje tylko to info po uruchominiu programu.i ikonka na kzmieniacz jest \"dostepna\" ale na sieciach jest czerwone sloneczko...dziwne...hmmm

Dlatego że próbowałem obejść BŁĄD INTERFEJSU [ikonka w trayu na starcie], przez zmiane statusu (pseudosieci) na starcie, ale i tak nie pomogło tongue.gif

Tak wogóle gdzie jest napisane że kzmieniacz ma ustawiać na starcie status ? Dajesz łacz automatycznie i ustawia się ostatnio używany status.'


I co to ma do tego wątku ?
Masza
QUOTE(Olórin)
[
I co to ma do tego wątku ?


nie chcialm zasmiecac forum dodatkowymi watkami jak juz zaczalem pisac o kzmieniaczy, to po co nowy watek zakladac ;].

a na starym kzmieniaczu nei mialem zadnegio problemu z ikonką w trayu..hmm...wystarczylo tylko odpowiednia kolejnosc uruchamiania wtyczek.

co do kzmieniacza tego nowego, no wlasnie tez zauwazylem, ze on ustawia ostatnio uzywany status...a nie daloby sie tego jakos "zsynchronizowac" z konnektowymi ustawieniami dot. statusu podczas uruchamiania ???

co z tego ze kzmieniacz ustawia ostatni status jak on tylko jest ustawiany na kzmieniaczu. Sieci sa niedostepne(ustawiane są tak jak mam w ustawieniach konnekta dot. statusu startowego).
Tu jest tylko ta roznica, ze kzmieniacz moglby miec mozliwosc wylaczenia zapamietywania ostatnego statusu lub synchronizacji z ustawieniami w konnekcie. Bo teraz to on ustawia swoje, a konnekt swoje....i niby na kzmieniaczy jestem "dostepny" ale tak naprawde mam sieci wylączone.

oczywsicie w niczym to nie przeszkadza, ale jest z lekka mylace ;]
m4t3k
QUOTE(Masza)
QUOTE(Olórin)
[
I co to ma do tego wątku ?


nie chcialm zasmiecac forum dodatkowymi watkami jak juz zaczalem pisac o kzmieniaczy, to po co nowy watek zakladac ;].

No właśnie po co, skoro już jest o tym temat.
Masza
oki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.