Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Co to takiego ??
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
kyro
Czy ktoś mi może powiedzieć co to takiego. Było na jakimś pulpicie u Kavior. Czegoś takiego długo szukałem. Może mi ktoś powiedzieć gdzie coś takiego można znaleźć i oczywiście co to jest ??
Kavior
oczywiscie dobrze skonfigurowany program samurize smile.gif

ps. fajnie ze ktos cos zauwazyl w mojej pracy biggrin.gif
jareq
Też używan Samurize - fajna sprawa 8)
daroc
Co to za program i skąd go wziąć? :>
jareq
Wystarczy nałożyć Google na nos i poszukać :wink:
mgr.Dlugi
Dosc ciekawy program uzywalem go kiedys ale po formacie nie chcialo mi sie go juz instalowac gdyz nie potrafie robic ladnych szablonow do niego. Widac nie mam talentu do rysowania.
daroc
Google, Google... Ale ja leniwy jestem... :roll:

Hm... to taki program...
Kiedyś używałem Vital Agenta (AKA Net Medic) - jest on jeszcze rozwijany? Widzieliście go (co o nim sądzicie?)? Z tym, że ten Samurize jest bardziej rozbudowany, jak widzę...

UPDATE: Screeny fajne, ale okazało się, że na Win98 się tym programikiem nie pobawię...
mgr.Dlugi
Dlaczego ja uzywalem go kiedys na WIN98 i nie mialem zadnych problemow
kyro
QUOTE(Kavior)
oczywiscie dobrze skonfigurowany program samurize smile.gif

ps. fajnie ze ktos cos zauwazyl w mojej pracy biggrin.gif


Dzięki za wskazanie drogi smile.gif Mam nadzieje, że jeśli miałbym jakieś małe problemy z konfiguracją to można pisać do ciebie na gg Kavior.
daroc
U mnie już przy przygotowywaniu instalacji wyskakuje info, że wymagany jest 2000 lub XP... (nie pamiętam już teraz, czy z ME chociaż działa, ale pewnie nie, bo to prawie to samo co 98)
Pewnie używałeś starszej wersji...
kyro
Oto co wykombinowałem dzisiaj na szybkiego :]
NelQ
O ile pamiętam to SysMetrix działa na Win98.
mgr.Dlugi
Kyro moze sie zajmiesz robieniem szablonow i jak bedziesz mial ladne to moze mi jakies wyslesz tongue.gif
kyro
Mogę się zająć :] Od czasu do czasu będę się tym zajmować i jak będę miał coś nowego to wżuce to tu na forum. Może ktoś się zainteresuje tym. Któż to wie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.