Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Błąd GG/Konnekt lub antyflooding ;)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
sal_er
W zasadzie nie do konca jestem pewien, czy to błąd, czy tylko ochrona przed burakami rozsyłającymi jakieś cholernie długie łańcuszki, ale w momencie, gdy próbujemy wysłać jakiś wielo-linijkowy tekst (a moze chodzi o ilość znaków?) przez gg, jesteśmy rozłączani z sieci. Pod jabberem nie ma z tym problemów... Hmm... Pewnie to tylko antyflooding, a ja podnoszę niepotrzebnie alarm... ;)
swap
Padu-Padu ma limit długości wiadomości, Jabber nie.
sal_er
Hmm... Ale dziwności mi się przed chwilą przydarzyły... Koleżanka zrobiła mulitkonferencję ze wszystkimi kontaktami, jakie ma na liście (używa std gg). Gdy dostałem wiadomość od niej i zacząłem odpisywać, nagle wszystkim, którzy w tej konferencji uczestniczyli, wiadomości ode mnie zaczęły się pokazywać w osobnych oknach, a nie w tym zbiorczym... Wtf? Weird...
Olórin
Masz włączoną Konnferencje ?
sal_er
QUOTE(Olórin)
Masz włączoną Konnferencje ?
Właśnie cały widz polega na tym, że mam! (KONNferencja v0.1.0.1) I do tej pory raczej mi się takie coś nie zdarzało... Może raz, czy dwa - ale to było dawno temu (stare wersje konnekta, z początku ubiegłego roku). Nawet przedwczoraj kilka rozmów przeprowadziłem za pomocą konferencji, i wszystko chodziło bez zarzutu... Dziwne.
Dziwne jest dostać kilkanaście wiadomości z pytaniem: "kim Ty jesteś?" ;)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.