Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: niewidoczne ikonki niewidoczności
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
KAnusia
witam

ikonki niewidoczności w dolnym pasku komunikatora oraz w tray'u w przypadku niektórych stylów nie chcą się wyświetlać (w2k). wertowałam forum, ale niestety nic nie znalazłam na ten temat. czy można temu jakoś zaradzić? najchetniej zaimportowałabym sobie własny, ulubiony zestaw ikonek i zapisała (ewentualnie pomieszała ikonki z różnych stylów), ale widzę, że to już wyższa szkoła jazdy jest, a ja sobie nie poradzę z pisaniem theme.xml

będę wdzięczna za wszelką pomoc
atol
widocznie windows ma problemy z wyświetlaniem przezroczystości (jeśli o te ikonki chodzi). A co do "sklejania" stylów to chetnie pomoge
.misiek
jeśli chodzi o styl Ark Crystal to też miałem ten problem i jedyne co wystarczy zrobić to zmienić w pliku Theme.xml tam gdzie wszędzie jest plik z nazwą:

*_invisible.png na *_invisible1.png

przy czym * = gg, jabber, etc

jest tak w Win2k właśnie tylko, jak zauważyłem ... :|
KAnusia
dzięki za odpowiedzi.

problem dotyczy stylu Ark Crystal - fakt, tu rozwiązanie .miśka jest poniekąd pomocne, ale także stylu amirose - wówczas stosując analogiczne rozwiązanie mam jako ikonki niewidoczności ikonki defaultowe, zupełnie od czapy:/
.misiek
Niestety w amirose autor nie przewidział zapasowych ikonek (jakby nie działało tak jak w ArkCrystal), przynajmniej nie znalazłem tam ...
amfi
Jeżeli ktoś jest zainteresowany zestawem Amirose z poprawionymi ikonkami 'ukrycia' (co prawda nie tak ładnymi jak w oryginale, bo nieprzezroczystymi), to zamieszczam paczkę. Uwaga, poprawione tylko gg, tlen, jabber i zmieniacz.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.