Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dwa profile na dwóch różnych nr GG --> PROBLEM
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
von_Marcus
Mam na KONNEKCIE założone dwa profile. Jeden mój, drugi od mojej żony. Każde z nas ma swój numer gadu-gadu. W momencie, kiedy ja jestem w pracy i używam swojego numeru GG a żona połączy się ze swoim rofilem i nr GG automatycznie łączy się też z moim nr GG rozłanczając mnie w pracy. Co jest grane. Wydaje mi się, że jeśli wejdzie na swój profil nie powinna używać mojego numeru gadu-gadu. A nie sądzę, zeby się zalogowała na mój profil, gdyż mam założone na nim hasło.
atol
uruchamiaj konnekta z atrybutem "-profile"

Załączniki

von_Marcus
Nawet po uruchomieniu konnekta z "-profile" problem występuje. Nie mam już sił do tego programu. Zabugowany jest strasznie. Chyba poczekam z rok na porządniejsze wersje
Lukas77
QUOTE(von_Marcus)
Nawet po uruchomieniu konnekta z \"-profile\" problem występuje. Nie mam już sił do tego programu. Zabugowany jest strasznie. Chyba poczekam z rok na porządniejsze wersje


Widzisz, nie zastanawia Cię to że starzy userzy nie mają żadnych problemów z konnektem? Sprawdź sobie jeszcze raz konfigurację bo ja bez problemu odpalam dwie kopie konnekta na jednym komputerze na 2 numerach GG i nie rozłącza mi. 95% bugów zgłaszanych przez użyszkodników związanych jest ze złą konfiguracją komunikatora, ewentualnie odpalonym transportem jabbera na tym samym numerze GG albo niezgodnością bibliotek dll.
Konnekt jest ciągle w fazie rozwoju ale od ponad dwóch lat nic mi z niego nie zginęło, dziewczyna z którą sie teraz spotykam długo się opierała konnektowi, ale jak jej w ciągu roku na oryg. GG 3 razy szlag trafił "Archiwum" w końcu się przesiadła...
Pozdrawiam i zachęcam jeszcze raz przeglądnąć konfigurację profili...
Sija
QUOTE(von_Marcus)
Mam na KONNEKCIE założone dwa profile. Jeden mój, drugi od mojej żony. Każde z nas ma swój numer gadu-gadu. W momencie, kiedy ja jestem w pracy i używam swojego numeru GG a żona połączy się ze swoim rofilem i nr GG automatycznie łączy się też z moim nr GG rozłanczając mnie w pracy. Co jest grane. Wydaje mi się, że jeśli wejdzie na swój profil nie powinna używać mojego numeru gadu-gadu. A nie sądzę, zeby się zalogowała na mój profil, gdyż mam założone na nim hasło.


a moze zostawiasz wlaczonego K [z wlasnym profilem, a zona odpala druga instancje ze swoim] w domu ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.