Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Moje propozycje
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
damian
Mam konekta od pol roku i jestem zadowolony z tego komunikatora. Wczesniej testowalem wiele takich programow ale uwazam, zw ten jest najlepszy mimo tego ze ma niewiele wtyczek w porownaniu do innych. Oczywiscie cala zabawe zaczalem z gg+powergg, jednak szybko mi sie to znudzilo. testowalem mirande, akuku, rozne programy do sieci jabber ale wiekszosc z nich miala wiele bugow i czesto mi sie wieszala. Nie wiem jak teraz one sie rozwinely ale nie zamierzam sprawdzac bo konnekt jest dla mnie ok.

Moje propozycje:
1. Konnekt:
- rozwinac wtyczke jabbera, tak by mozna bylo korzystac z irca
- lista ignorowanych taka jak jest w gg (ale ten sposob co jest tutaj tez powinien zostac), tzn zeby ignorowanych nie bylo widac na liscie.
- wiecej wtyczek (np linki do stacji radiowej (nie pamietam w jakim komunikatorze to bylo))
- wiecej skinow

2. sprzataczK
- sortowanie grup wedlug wlasnych potrzeb (wiem ze mozna sobie cyferki przed nazwami dodac i bedzie ok ale to nie ladnie wyglada), np w taki sposob jak sie sortuje emotikonki
elem
No wprowadzenie niektórych pomysłów było by fajne
swap
Wg. mnie żeczywiście ignorowane kontakty nie powinny być na liści kontaktów, tylko tak jak jest w gg tyle, żeby w tym okienku była możliwość 'przywrócenia' tego kontaktu to listy.
sleesh
QUOTE(damian)
rozwinac wtyczke jabbera, tak by mozna bylo korzystac z irca


Mysle ze niedlugo hao sie o to postara ,jednak jezeli chodz o irca to tworzona jest wtyczka przeznaczona specjalnie do komunikacji z IRC'em. Poszukaj na forum i znajdziesz pierwsze screeny.

QUOTE(damian)
lista ignorowanych taka jak jest w gg (ale ten sposob co jest tutaj tez powinien zostac), tzn zeby ignorowanych nie bylo widac na liscie.


Popieram

QUOTE(damian)
wiecej wtyczek (np linki do stacji radiowej (nie pamietam w jakim komunikatorze to bylo))


Nie wiem czy o to ci chodzi ale jest wtyczka Faworki, sluzy ona do dodawania adresow www, skrotow do plikow folderow itp. na liste kontaktow.

QUOTE(damian)
wiecej skinow.


Jezeli chodzi ci o tematy do kstyle i style rozmow to tworza je glownie uzytkownicy konnekta, sam tez mozesz to zrobic tongue.gif

QUOTE(damian)
sortowanie grup wedlug wlasnych potrzeb (wiem ze mozna sobie cyferki przed nazwami dodac i bedzie ok ale to nie ladnie wyglada), np w taki sposob jak sie sortuje emotikonki


Poczekaj troche, prowadzilem z Olórinem (autorem wtyczki) rozmowy o rozszezeniu jej funkcjonalnosci ;]
tkennok
Co do kontaktów ignorowanych, to w ustawieniach można po prostu dać jedną małą opcję - czy ignorowane kontakty mają wyświetlać się na liście ( domyślnie ), czy w momencie ignorowania mają być automatycznie usuwane.
mgr.Dlugi
Co do faworkow to przydala by sie opcja wlanczania ich jako target _blank a nie tak jak teraz jest self bo ogladam sobie strone jakas i mam chec przejrzec cos z faworkow wlanczam to a ona mi sie otwiera w tym co wczesniej przegladalem (wiem ze troche niezrozumiale)
Lukas77
QUOTE(mgr.Dlugi)
Co do faworkow to przydala by sie opcja wlanczania ich jako target _blank a nie tak jak teraz jest self bo ogladam sobie strone jakas i mam chec przejrzec cos z faworkow wlanczam to a ona mi sie otwiera w tym co wczesniej przegladalem (wiem ze troche niezrozumiale)


Ja mam w Firefox'e ustawione otwieraj nowe linki w osobnej zakładce (sounds like that) :-) I nie mam takiego problemu
mgr.Dlugi
QUOTE
Ja mam w Firefox'e ustawione otwieraj nowe linki w osobnej zakładce (sounds like that)  I nie mam takiego problemu

A gdzie takowy sie znajduje ?? (wiem ze jestem nieco ciemny tongue.gif)
.misiek
Tu znajdziesz Firefoxa zamiast IE :wink:

a tutaj dodatki doń
Lukas77
W Firefox'e menu "Narzędzie -> Opcje -> Zaawansowane -> Przeglądanie w panelach -> Nowym panelu w ostatnim aktywnym oknie"
kyro
Prawie każdy pomysł jest dobry smile.gif Gożej z tym aby ktoś miał czas aby go w jakimś rozzsądnym czasie zrealizować.
atol
QUOTE(mgr.Dlugi)
Co do faworkow to przydala by sie opcja wlanczania ich jako target _blank a nie tak jak teraz jest self bo ogladam sobie strone jakas i mam chec przejrzec cos z faworkow wlanczam to a ona mi sie otwiera w tym co wczesniej przegladalem (wiem ze troche niezrozumiale)


w Operze nic nie trzeba przy faworkach ustawiać... automatycznie wyświetla się w nowej zakładce
tkennok
Tylko że nie każdy korzysta z Opery czy FireFox'a, a ustawienie w faworkach, żeby strona otwierała się w nowym oknie, nie będzie chyba wielkim problemem wink.gif.
Lukas77
W IE sounds like that:

Załączniki

mgr.Dlugi
To jest nawet lepsze jak poprawienie tego faworki biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.