Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zwieszka kPilot2
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
elem
Wersja 0.2.5.0
Odtwarzacz WinAmp 5.08.c + crossfading ustawiony na 10sek.

Problem polega na tym ze status jest zmieniany tylko przez jakiś czas potem następuje zwieszka....smile.gif..wie mozę ktoś dlaczego?
sleesh
Probowalem pomoc elemowi ale nie potrafilem :F Wyglada na to ze ma wszystko dobrze skonfigurowane, a problem jak w poprzednim kpilocie. Dziwne troche, ja takich problemow nie mam i chyba jeszcze nikt nic takiego nie zglosil... Winthux co ty na to ? tongue.gif
dulek000
QUOTE(elem)
Wersja 0.2.5.0
Odtwarzacz WinAmp 5.08.c + crossfading ustawiony na 10sek.

Problem polega na tym ze status jest zmieniany tylko przez jakiś czas potem następuje zwieszka....smile.gif..wie mozę ktoś dlaczego?


Ja mam Foo i także występuje tan problem. Jednak zdaża się to dość rzadko. Poza tym po kliknięciu "Wyłącz kPilot2" albo ustawia się nie ostatni lecz przedostatni opis, albo zostaje status kPilota.
elem
Wiesz co slesh..ty ty....na gg ci napisze co:)
Dokładnie jak wyłacze i włącze jeszcze raz to działa przez jakiś czas normlanie:) No przynajmniej nie ja jeden:) mam taki sam problem..
mi to wygląda jakby nie chciał pobrać tagów z nowych utworów..
a ja je mam wszytkie wpisane więc nie powinno się to dziać
Sija
QUOTE(dulek000)
[...] Poza tym po kliknięciu \"Wyłącz kPilot2\" albo ustawia się nie ostatni lecz przedostatni opis [...]


bylo juz to omawiane - problem lezy po stronie Konnekta, poniewaz nie da sie przechwycic w locie zmiany opisu w momencie kiedy jest wlaczony kP2, wiec przywraca on opis ustawiony przy wlaczaniu. bez zmian w API [do czasu 0.7 ?]zmiana tego bedzie niemozliwa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.