Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: jak odzyskac kontakty, historie, ustawienia
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
filetx
Mialem dzisiaj przymusowa reinstalacje systemu. Niestety nie wykonałem exportu exPimp-em gdyz cala partycja poszła w diably. Przez przypadek dzien wczesniej skopiowalem caly folder Konnekta na inna partycjeco uchronilo go od skasowania, niestety nie wiem jak odzyskac kontakty, historie, ustawienia z folderu. Jest na to jakis sposób?? prosze pomóżcie dzięki
jareq
Powiedz którą wybrałeś opcję dla lokalizacji katalogów z profilami podczas instalacji Konnekta bo są dwie w katalogu użytkownika lub w katalogu programu jeśli to pierwsze to nici po skopiowaniu całego katalogu konnekta bo wszystkie ustawienia twojego profilu były w c:\Documents and Settings\TWOJA_NAZWA_UŻYTKOWNIKA\Dane aplikacji\stamina\konnekt\profiles i ten katalog powinieneś także skopiować jeśli w katalogu programu (konnekta) to musisz poprostu to zmienić (najlepiej instalując małą paczkę konnekta na istniejącego i wskazać podczas instalacji na lokalizację profilu w kat. programu)
filetx
wydaje mi sie ze w katalogu uzytkownika ale mam win 98 gdzie powinnienem tego szukac??
Lukas77
QUOTE(filetx)
wydaje mi sie ze w katalogu uzytkownika ale mam win 98 gdzie powinnienem tego szukac??


Nie używałem K na Win98 ale sprawdź czy w katalogu \Konnekt\profiles znajduje się katalog z Twoją nazwą użytkownika.
Zresztą konnekt po skopiowaniu paru bibliotek DLL do kat. z programem nie wymaga instalacji i można go odpalić.
jareq
QUOTE(Lukas77)
Zresztą konnekt po skopiowaniu paru bibliotek DLL do kat. z programem nie wymaga instalacji i można go odpalić.

Instalując najnowszą paczkę nie trzeba już kopiować zadnych dodatkowych .dll'ów gdyż są one odrazu instalowane w kat. Konnekta wink.gif

A co do tematu to niestety też juz Ci nie pomoge bo nie używam 98
.misiek
w 98 o ile dobrze pamiętam <nie używałem dawnoooo więc mogę się mylić> ale sprawdź w

C:\Windows\dane aplikacji\stamina\konnekt\

a jak nie to wciśnij F3 <win> ;lub alt+F7 <total.cmd> i znajdź kat. stamina smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.