Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowy mały rekord
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
miluti
Nie wiem czy zauważyliście ale 11 listopada w Dzień Niepodległości było nas 11 w tym samym czasie biggrin.gif
Zbieg okoliczności? A może ktoś grzebał w logach? :wink:

Trzeba to jakoś uczcić tylko gdzie i kiedy :?: :?: :?:
miluti
To też jest niezłe, tak się dziwnie złożyło że wypadło po moim poście laugh.gif
Nie muszę chyba dodawać że było to trzynastego....
Po takim "feralnym" układzie projekt albo weźmie w łeb albo ruszy i nic go już nie będzie w stanie zatrzymać biggrin.gif

user posted image
cRoMo
LOL. To naprawde musi byc jakis znak smile.gif Chybaz zaczynam wierzyc w magie liczb ... hheheh

PS. jesli sie nie myle, to bylo to nawet o trzynastej godzinie smile.gif
hao
Ta, a dzisiaj jest 111 dzień działania systemu beta biggrin.gif
hao
Podsumujmy:

1313 wiadomości
113 zarejestrowanych
uwaga!
13 błędów krytycznych w kolejce raportów!!!

kontra

rekord 11 użytkowników 11 listopada
111 dzień działania systemu
i do tego 2115 zarejestrowanych loginów

Całkiem niezły zbieg okoliczności biggrin.gif
cRoMo
hao, zapomniales, ze dzisiaj 13-y. Sprawdz tez, jesli to mozliwe, o ktorej godzinie dotarla 1313-a wiadomosc :shock:
miluti
QUOTE
i do tego 2115 zarejestrowanych loginów
Hehe Hao się wygadał, czyżby ktoś Cię pytał o ilość loginów? laugh.gif
QUOTE
hao, zapomniales, ze dzisiaj 13-y. Sprawdz tez, jesli to mozliwe, o ktorej godzinie dotarla 1313-a wiadomosc
Tak źle się nie złożyło, bo to chyba było moim poście, o ile się nie mylę to ten rozpoczynający aktualny wątek...
Nie ma tak dobrze cRoMo biggrin.gif
hao
no nie wiem... o tym ze jest 1313 wiadomości czytałem trzynastego o ... trzynastej laugh.gif
Maciej_Kowalewski
miluti: a ty swojego drugiego posta w tym temacie wyslales 13 dnia miesiaca, godzina 13:13, temat: 13 razy kilka smile.gif)))))))))
cRoMo
Mnie tosie wydaje, ze takie zbiegi okolicznosci zdazaja sie duzo czesciej, tylko w ten dzien jestesmy sczegolnie na nie przeczuleni, a juz nie wpsomne o liczbie 13 ...
Jak juz kiedys wspominalem smile.gif Konnekt to dzieło Szatana :twisted: biggrin.gif
miluti
QUOTE
miluti: a ty swojego drugiego posta w tym temacie wyslales 13 dnia miesiaca, godzina 13:13, temat: 13 razy kilka smile.gif)))))))))
Jeśli powiem że to nie było zamierzone to i tak nikt by mi nikt nie uwierzył smile.gif Żeby było ciekawiej to post powinien pójść dużo wcześniej ale tak się dziwnie :wink: złożyło że nie mogłem wysłać screena na konto firmowe (problemy z przesyłaniem....) więc musiałem "na szybkiego" aktywować konto na Republice.
To nie jest zbieg okoliczności, to musi być dzieło "podejrzanych" mocy... :twisted:
A co do następnych zbiegów to teraz będę się rozglądał za siódemkami laugh.gif
to jest ciemna stron mocy :shock: ohmy.gif
miluti
Pobito kolejny rekord:
Najwięcej użytkowników 14 było obecnych Czw Maj 15, 2003 3:54 pm
Z tego co widzę jest szansa na przebicie go jeszce dzisiaj 8)

PS. Zapraszam na czata smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.