Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: AIM - Kontakt ze space
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Kjabber
mgr.Dlugi
Hmm Nie moge dodac do mojej listy kolegi z AIM moze dlatego ze jego login (czy nr jak tam chcecie) jest dwu-czlonowy. Robie to tak "XX XX@aim.nedbsd.nl" dodaje kontakt chce z nim pogadac i nic sie nie dzieje. W klasycznym AIM nie mam z tym problemu.
atol
to może niech od się do ciebie odezwie (jeśli jest taka możliwość)
Olórin
Może aaa%20bbbb@aim.gdzies.pl ?
mgr.Dlugi
QUOTE(Olórin)
Może aaa%20bbbb@aim.gdzies.pl ?

Zrobilem tak i go dodalem teraz trzeba zaczekac az sie on pojawi
mgr.Dlugi
No i sie pojawil ale nie w jabberze :/ jak zawsze wlaczylem konnekta i potem z ciekawosci wlaczylem stare poczciwe aim i ten kontakt tam byl dostepny, a przez jabbera nie mimo spacji w formie %20
Olórin
Proponuję zadać pytanie na forum.jabberpl.org , my tu raczej nie będziemy w stanie pomóc sad.gif
mgr.Dlugi
Jest jeszcze cos umowilem sie z tym kolega zeby sie do mnie odezwal zrobi to i pokazal mi sie jego kontakt jako aabb@aim.xx.xx a jego login to aa bb jak wspomnialem dwu czlonowy czyli cos nie tak podczas rozmowy wszysko bylo dobrze dopuki nie zrobilem dodaj do listy jak go dodalem to konnekt mi sie wylaczyl. Zgroza wywalm ten aim z jabbera i uzywam normalnego.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.