Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ludzie bezimienni...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Zainstalowałem sobie Konnekta - fajny smile.gif Przyznać trzeba. Od jakiegoś czasu szukałem zamiennika Gadu-Gadu, który byłby estetyczny (bo ludzie z GG Team mają chyba jakieś wypaczone gusta). Tutaj z pomoca przyszedł Tlen, ale nie było wiele lepiej... No i sobie przypadkowo zapodałem Konnekta - co za radość nastąpiła, gdy cały GUI ładnie zgrał mi sie z Windows XP smile.gif

No ale jest jeden problem który mi doskwiera, no dobra - dwa. Potrzebuje wyciągnąć z pliku Tlen'a moje kontakto Gadu-Gadu (jak?). A druga sprawa to dodawanie osób które nie mają uzupełnionych danych osobowych w GG - dodałem jednego takiego i nie widze go na liście sad.gif Z resztą po nacisnieciu przycisku "Dodaj" powinno sie otworzyć okienko jaką nazwe chce mu nada. W zasadzie to dwie wady które udało mi się wypatrzeć.
sarinnn
Co do tlena to nie mam pojecia sad.gif A jesli chodzi o dodawanie do listy osob bez danych to rzeczywiscie jest to blad... Pan Hao kiedy to przeczyta napewno cos z tym zrobi smile.gif NAPEWNO... Wiec czekaj na nastepna wersje...
hao
Co do Tlena, to nie ma on przypadkiem opcji do eksportowania listy kontaktów na serwer GG (lub do pliku o zgodnym formacie)... Jeżeli ma, to Konnekt takie listy importuje...

O co chodzi z tym dodawaniem? Bo jeżeli naciśniesz po prostu "Dodaj" pokazuje się okienko z informacjami o kontakcie, w którym w zakładce "dane osobowe" można ustawić jak ma się ten kontakt nazywać...
Jeżeli ustawisz, że jest to kontakt GG i podasz tylko jego UID, to Konnekt nazwie go UIDem i bez problemu znajdziesz go na liście...

Dokładnie to samo jest z wyszukiwaniem, tyle że jeśli znajdziemy kontakt bez ustawionych danych osobowym, zostanie dodany pod nazwą swojego numerka...
sarinnn
Zwracam honor Hao... Rzeczywiscie... Ale sprawdzilem dopiero teraz smile.gif
QUOTE(hao)
Co do Tlena, to nie ma on przypadkiem opcji do eksportowania listy kontaktów na serwer GG (lub do pliku o zgodnym formacie)... Jeżeli ma, to Konnekt takie listy importuje...

Niestety Tlen potrafi tylko importować z GG :/ Eksportu już nie ma sad.gif

QUOTE(hao)
O co chodzi z tym dodawaniem?

Hmm... już sam nie wiem smile.gif Może i faktycznie jest to o czym myśle... zaraz to sprawdze...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.