Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ksl i nieprzywracanie listy opisów w oknie logów wtyczki
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
mleko
witam
mam mały problem z ksl (wersja 0.0.5.9)
mianowicie przeważnie znikają mi wszystkie opisy z okna logów wtyczki, natomiast do historii zapisuje zawsze - generalni chodzi mi o to ze w okno logow po restarcie konnekta jest puste (chociaz nieraz pamieta liste statusów), aha loguje opisy tylko jednej osoby:)

wie może ktoś jak ten problem rozwiazac?
.misiek
ściągnij nową wesję 0.0.5.9 z:

:arrow: dział beta Aule
mleko
no wiem pomylilem sie w poscie i napisalem ze mam 0.0.5.8 a mam wlasnie ta o numerek wyzsza czyli ta z bet Aule;/
Aule
Mógłbyś napisać jaśniej co sie dzieje? Bo nie mogę zrozumieć Twojego posta... Opisy zaamiętywane są tylko dla ostatniego włączenia.
mleko
QUOTE(Aule)
Mógłbyś napisać jaśniej co sie dzieje? Bo nie mogę zrozumieć Twojego posta... Opisy zaamiętywane są tylko dla ostatniego włączenia.


no to wszystko jasne....
a nie można by zrobic tak zeby pamietal wszystkie statusy a nie tylko tez z ostatniego wlaczenia? (cos a`la Activity Checker w powergg)
Aule
Moge dodać nie czyszczenie pliku z backupem, to akurat nie jest problem. Zara dopiszę i może będzie na becie dziś już.
mleko
hmm widze nowa wersja jest na becie - zaraz oblookam biggrin.gif


EDIT: yeah - teraz dziala super biggrin.gif wielkie dzieki !!!!!!!!!!!

EDIT2: jesli moge to chcialbym zglosic jeszcze jedna rzecz do ewen poprawki-tzn nie jest to nicwaznego ale zauwazylem taka rzecz:
loguje opis tylko jednej osoby i łacze sie z gg i wtedy wpisuje mi w logu status tej osoby, natomiast teraz gdy JA sie rozlacze z gg to wtedy w logu wpisuje przy tej osobie zmianie statusu na niedostepny - wg mnie NIE jest to denetwujace ani zaden bug ale w sumie jest to niepotrzebne smile.gif

Załączniki

Aule
Tylko uważaj, bo plik po przekroczeniu ok 2MB ostro spowalnia Konneka na starcie.
mleko
spoko dopiero 3KB ma smile.gif
a w Activity Checkerze jak narazie od lipca 2004 dojechal do 180 KB - ale to tylko jedna osoba smile.gif

jeszcze raz dzieki za poprawke co zrobiles biggrin.gif
mleko
mam jescze dwie propozycje:
1. aby dodawane kontakty nie mialy automatycznie zaznaczonego dodawania do logowania opisow (dodalo mi jakas konferencje - i mam cale okno logow rozjechane:(

2. mozliwosc kasowania/edycji pliku z opisami (tych z okna logow)



//EDIT:

co do pkt nr 2 to nauczylem sie recznie edytowac ksl.bak jednak opcja USUN (w miejscu gdzie sa opcje KOPIUJ OPIS i KOPIUJ LINIE) w oknie logow by sie przydała
mleko
hmm dzisiaj zauwazylem:
zmienil sie miesiac i KSL zle sortuje opisy, tzn te z lutego sa na samym dole zamiast na samej gorze:/

i screen:

Załączniki

Luc3k
a ja mam pytanie z innej beczki, mianowicie: jak mozna usunac te rozwijane opisy z tego okienka gdzie mozna je wpisywac?
riddle
QUOTE(Luc3k)
a ja mam pytanie z innej beczki, mianowicie: jak mozna usunac te rozwijane opisy z tego okienka gdzie mozna je wpisywac?


Wchodzisz w "Historia" potem szukasz w liście po lewej "Opisy", wybierasz kogoś, klikasz na dany opis i w pasku na górze "Usuń".
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.