Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gdzie sa zapisane moje stare opisy?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
mnemes
Chcialbym sie pozbyc starych opisow z listy, poniewaz zaczynam miec tam smietnik.
A przy okazji - w opisie co potrafi konekt jest notka:
"Pełna obsługa sieci komunikatora GaduGadu™ (włącznie z konferencjami, przesyłaniem plików i emotikonami). Dodatkowo z wbudowanym wykrywaniem aktywności kontaktów ukrytych..."
i odnosnie tego chcialbym zapytac skad mam wiedziec kto siedzi na ukrytym?
Olórin
To wykrywanie aktywności, nie wykrywanie ukrytych wink.gif Za aktywność uważamy zmiane statusu/opisu i wysyłanie do nas wiadomości. Informuje o tym ikonka aktywności....
mnemes
Dzieki za pomoc, ale w takim razie moim skromnym zdaniem (pewno i tak sie z nim nie lczy) nie powinno byc napisane: "aktywności kontaktów ukrytych".

PS.Pomoglem pajacykowi smile.gif
sh4dow
skoro jestesmy przy opisach to da sie jakos usunac stare opisy? jesli tak to jak to zrobic? straszny smietnik mi sie juz zrobil :/
psota
1) Ustawienia->KSL->ptaszek przy "Czyść pliki statusów po zamknięciu programu" lub "jeśli przekroczy 3 MB"
2) Wchodzisz do histori i zaznaczasz historie opisów i usuwasz.

A teraz ja mam pytanie tongue.gif Czy da się zrobić że w oknie rozmowy kiedy nacisne "historia" nie wchodziło mi do opisów kontaktu tylko do rozmów
sh4dow
hmm nie mam w opcjach zadnego KSL sad.gif

a jesli chodzi o ta historie w oknie rozmowy to u mnei jest normalnie :| klikam historie i mam historie rozmowy a nie opisow :|

edit: ok , juz zainstalowalem wtyczke ksl , wczesniej mialem z nia problemy wiec sie jej pozbylem tongue.gif thx
Luc3k
wszystko ladnie pieknie, z historii mozna usowac opisy, ale jak usunac opisy z tego okienka? http://www.lucypher.rtk.net.pl/tmp/opisy.JPG
Olórin
W katalogu profilu masz pliczek mru.dtb - tam są przechowywane listy ostanio wpisywanych wartości, aby je usunąc skasuj go smile.gif
Luc3k
Super, o to mi chodzilo!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.