Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z łączeniem z transportami
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Kjabber
Lwiczek
Witam,
od jakiegoś już czasu używam Jabbera i transportów [przekonałem się właśnie dzieki K biggrin.gif]. No ale ostatnio mam problem z kilkoma transportami:
- ICQ - na poczatku działało spoko, ale ostatnio mam cały czas niedostępny. W dziale status mam tylko "Wysyłaj status" i nie da się zaznaczyć "Pobieraj status" [tzn. da się, ale to niczym nie skutkuje...]. Aha... Kiedyś ICQ też działało...
- Yahoo - taka sama historia jak z ICQ *.
- AIM - ten tez mam niedostepny, mimo że mam zaznaczone zarówno wysyłaj jak i pobieraj status... Co więcej z tym transportem mam taki kłopot, że ciągle ładuje się na zakładkę Agents [tego problemu nie ma z innymi transportami].
- MSN - jedyny działający i nie sprawiający problemu transport... Nie jest przypisany do żadnej grupy i nie ładuje sie z automatu do Agents...

Co najdziwniejsze, ta sama lista uruchomiona w PSI ... działa wyśmienicie... Gdzie więc jest problem?!

PS. Używam serwera chrome.pl
.misiek
Ja wczoraj z lhs'em walczyłem żeby w ogóle na transporcie icq zarejetrować się, bo co się zarejestrowałem i zrrobiłem restart od razu już byłem wyrejestrowany. :|

Tak samo z pobieraniem statusu, zaznaczych i nic się nie dzieje :|

EDIT:
Zapomniałem wspomnieć, że lhs'owi działało to ...
lhs
... co było dziwne, bo u mnie ICQ na tym samym serwerze działa znakomicie.
Lwiczek
Czyli wniosek z tego byłby taki że to coś z Konnektem? sad.gif
Olórin
Transport ICQ lubi wariować, spróbujcie zarejestrować transport z innego serwera [im mniej popularny tym lepiej]
Lwiczek
Ale ja nie mam problemu tylko z transporetm ICQ [polecam moj pierwszy post...]. Pozatym na PSI wszystko dziala OK... tylko jak włączę konnekta nie chce zaskoczyc sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.