Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gdzie emotikony?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
cece
Czy w konnekcie można wstawić emotkę tak jak to się robi w innych komunikarach(po wybraniu z listy) czy trzeba "ręcznie"?
dulek000
QUOTE(cece)
Czy w konnekcie można wstawić emotkę tak jak to się robi w innych komunikarach(po wybraniu z listy) czy trzeba \"ręcznie\"?


Potrzebujesz kIEview z centralki beta. Jak ją włączyć znajdziesz w FAQ.
bakerss
Przeciesz to jest w normalnej pełnej paczce juz :/ i w normalnej aktualizacji ;]
lhs
dulek wie lepiej.
kyro
Wiem ,ze też miałem od samego początku jak ściągnołem paczkie to wybierałem z listy emoty.
.misiek
QUOTE(lhs)
dulek wie lepiej.


racja, ostatnio jakoś ma nie aktualne dane ... :|
cece
W tym problem, że na liście wtyczek mam kIEview, ale w ustawieniach nie(tylko przy kontakcie, nie mam w ustawieniach ogólnych).
lhs
Ustawienia | Interfejs | Okno rozmowy.
pa_ge
mam podobne pytanie:

jest "okno rozmowy" czy jest mozliwosc:

1. wyrzucenia podpisow np emotikony, pogrubiony i reszty ????
2. wyrzucenia opcji :pogrubiony, podkreslony, kolor i pochyly - tak aby zostaly tylko emotikony ???

pzdr
jareq
Podpisy możesz wywalić prawoklik w postym miejscu tego paska odznaczasz "Opisy" i zaznaczasz "Lista"
Co do wyłączenia pogrubienia itd. to nie da rady tak żeby została ikona emot - Już kiedyś o tym pisałem (i to nie tylko ja) ale niestety bez skutku sad.gif
Ja mam coś takiego http://www.konnekt.info/forum/download.php?id=560 polecam :wink:
pa_ge
wielkie dzieki.... opis mialem odznaczony ale i tak mialem podpis - po wlaczeniu lista - jest ok
big thxc
cece
Nadal nie mam... Co mam zaznaczyć w tych opcjach?
Derbeth
Ja też mam problem z emotikonami. Czy dobrze rozumiem okno opcji? Czy w Windows starszych niż 2000 nie można używać menu do wybierania emotikonów?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.