Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Brakma SMS z ksiazka telefoniczna
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Poke
Jak w temacie - przydala by sie ksiazka telefonow we wtyczce do wysylania sms'wo.
jareq
Przecież wszystkie kontakty na liście do których jest przypisany nr tel. są pokazywane na rozwijanej liście
Poke
QUOTE(jareq)
Przecież wszystkie kontakty na liście do których jest przypisany nr tel. są pokazywane na rozwijanej liście


Ale przeciez nie musze z dana osoba (i tak jest w wiekszosci przypadkow) komunikowac sie tez przez np. gg. To zupelnie dwie rozne sprawy.
Puma
Wtedy dodajesz kontakt 'bez sieci', prawda że proste?!
Poke
QUOTE(Puma)
Wtedy dodajesz kontakt 'bez sieci', prawda że proste?!


Niezbyt wygodne natomiast. Marzy mi sie mozliwosc importu danych z ksiazki telefonicznej telefonu lub z ksiazki adresowej Windowsa.
jareq
LoL mi tez sie marzy bardzo durzo ale niestety nie ma tylu ludzi do spelniania zachcianek kazdego k.usera tongue.gif
.misiek
QUOTE(jareq)
LoL mi tez sie marzy bardzo durzo ale niestety nie ma tylu ludzi do spelniania zachcianek kazdego k.usera tongue.gif


*dużo, ale się nie czepiam :wink:
jareq
QUOTE(.misiek)
QUOTE(jareq)
LoL mi tez sie marzy bardzo durzo ale niestety nie ma tylu ludzi do spelniania zachcianek kazdego k.usera tongue.gif


*dużo, ale się nie czepiam :wink:

jak nie jak tak :>
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.