Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: PROBLEM w połączeniu z GG
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
MaRiUsS
Mam problem jestem byłym uzytkownikiem programu "GG", ale znudził mi sie już więc chciałem sobie zainstalowac Konnekta, no i tu pojawił się problem niby wszystko ustawiłem dobrze (tak mi sie wydaje) ale i tak nie chce mi sie połączyc z serwerem GG (pojawia się błąd a mianowicie "Wystąpił błąd podczas pobierania tokenu. Sprawdz połączenie i spróbuj ponownie."
amfi
Jeżeli używaleś gg to zapewne masz nr gg. Token jest pobierany przy rejestracji i zmianie hasła (fakt, tam sie coś kopie). Jeżeli masz numerek gg to poprostu go wpisz, potem podaj hasło i zastosuj zmiany wink.gif
.misiek
QUOTE(amfi)
(fakt, tam sie coś kopie). 


oj się kopie, na oryginalnym gg trzeba kliknąć na obrazek żeby się raczył pokazać :/
amfi
No nie tylko to się kopie. Jeżeli chodzi o Padu-Padu to już chyba nic mnie nie zdziwi. Może by tak nowy dział na forum założyć np.:

Padu-Gadu - Archiwum X

Bo w dziale Support jest zglaszanych wiecej bledów GG niż K wink.gif
MaRiUsS
Zrobiłem tak jak mi kazaliście i nadal nic sad.gif Niby łączy sie z serwerem ale pisze, że próba nawiązania połączenia z siecią "GG" nieudana :? i tak cały czas
Sija
QUOTE(MaRiUsS)
Zrobiłem tak jak mi kazaliście i nadal nic  sad.gif Niby łączy sie z serwerem ale pisze, że próba nawiązania połączenia z siecią \"GG\" nieudana  :? i tak cały czas


logi, logi
MaRiUsS
Sory ale nie wiem do końca o co ci z tymi logami chodzi (przypominam ci, że jestem w tych sprawach ciemny), ale załączam ci plik z logami przejrzyj jak możesz

Załączniki

Sija
QUOTE(MaRiUsS)
Sory ale nie wiem do końca o co ci z tymi logami chodzi (przypominam ci, że jestem w tych sprawach ciemny), ale załączam ci plik z logami przejrzyj jak możesz


z tego co widac w logach, wyglada na to, ze K nie ma zadnego polaczenia z netem, sprawdz czy przypadkiem firewall albo inny soft nie blokuje polaczenia, albo czy masz poprawnie ustawione proxy [jezeli uzywasz oczywiscie].
MaRiUsS
Dzieki wszystko juz jest OK biggrin.gif
Sija
QUOTE(MaRiUsS)
Dzieki wszystko juz jest OK biggrin.gif


a co bylo nie tak ? ;>
MaRiUsS
Firewall :/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.