Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt i przeciążenia?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Ja2ger
Mój problem polega na tym, ze czasem zaczyna mi ostro zwalniać komputer. Po sprawdzeniu co jest przyczyną okazało się, że to Konnekt od czasu do czasu ma takie widzimisie i zajmuje mi 98% procka! :| Czasem to powoduje jego zawieszenie, a czasem nie - działa sobie poprawnie, tylko zużywa mi całą moc (dodam, że mam procesor 2300MHz). Co może być przyczyną? Nie chciałbym takich numerów, a nie chcę też zmieniać Konnekta na nic innego...
amfi
Podaj więcej informacji. Napisz jakie masz wtyczki.
Daarth
w kDodatkach wylacz sprawdzanie polaczenia bo to prawdopodobnie to.
Olórin
Prawdopodobnie nie, bo ostatnio dodatki wyłączyłem i też to mam :> Jakiś osobny wątek to powoduje, napewno nie główny. Pozatym dodatki zapychały tylko uchwyty, nie powodowało to zużycia procesora...
daroc
Mam taki sam problem. Próbowałem wyłączyć wszystkie wtyczki... Jedyna, która została - to GG.dll (nie używam innych sieci). Ciekawy jest fakt, że jak otworzę menu wtyczek albo jakiekolwiek menu konnekta (kontekstowe traya, którekolwiek menu na toolbarze Konnekta), to użycie procka jest normalne (<10%).
hao
www.sysinternals.com - programik procexp

Jeżeli używasz Win2K/XP powinien wyswietlić w szczegółach który wątek konkretnie zużywa zasoby
Olórin
Bardzo często ubijałem problematyczny wątek (właśnie przez procexp) i nic się nie działo, jak zdarzy mi się to jeszcze raz podam adres na którym występuje problem. Z tego co pamiętam to było MSVCR71.dll!endthreadex+0x31...
daroc
Ja używam Win98SE, więc mam tylko poszczególne aplikacje...
.misiek
Pod Win9x również jest:

Download Process Explorer (x86 - 268 KB) - you plan on using Process Explorer on Win9x/Me


QUOTE(daroc)
więc mam tylko poszczególne aplikacje...


:?:
Olórin
w9x pewnie nie udostępnia informacji o wątkach....

QUOTE
Pod Win9x również jest:

Przeczytaj na stronie sysinternals 2 zdania boldem wyżej, wyraźnie napisali że w przypadku tego softu to jest ta sama wersja....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.