Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: opis
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
nawara
Primo:
opisy w jabberze - nie ma czy nie potrafię znaleźć?

Secundo:
opisy mam ustawione defaultowo, czyli zmiana statusu nie powoduje usunięcia opisu (i dobrze, bo to wygodne:)
Tylko moja sugestia brzmi tak. Klikamy na słoneczko, później na opis, pojawia nam się aktywny opis i historia opisów na liście rozlwijalnej.
Byłoby fajnie, gdyby była tam też opcja "klikalna" - usuń opis, albo wyłącz opis, czy jak to nazwać. Żeby można to załatwić tylko myszką i nie musieć kasować opisu z klawiatury, jesli nagle go nie chcemy...

Pzdr
bakerss
QUOTE
opisy w jabberze - nie ma czy nie potrafię znaleźć?

Wtyczka kZmieniacz lub KAllstatus
Lwiczek
Dziwne... Ja w menu sieci Jabber mam pozycje Opis...
case
QUOTE(Lwiczek)
Dziwne... Ja w menu sieci Jabber mam pozycje Opis...
.. bo masz ktoras z wyzej wymienionych wtyczek?.. 8)

swoja droga wtyczki kJabber i DwuTleneK powinny dawac standardowo taka mozliwosc, no ale.. :wink:
Lwiczek
Heh... no tak ale nie wiedzialem ze to one dodaja ta pozycje... Po prostu kiedys zrobilem update taki wiekszy no i pojawily sie takowe, a to ze oprocz J i o2 zaktualizowalem kzmianiacza to szczegol wink.gif
m4t3k
QUOTE(nawara)
opisy w jabberze - nie ma czy nie potrafię znaleźć?

Ano kiedyś mnie to bolało, a później pojawiła się możliwość ustawienia opisu, ale myślałem, że to za sprawą nowego interfejsu a nie jakiejś wtyczki. This suxxxx!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.