Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z opisem!!
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
BigStach
Jak "wyczyścić" wszystkie opisy w Konnek®
Mam ich sporo i chciał bym je wyczyścić ale niewiem jak..
Prosze :!: POMOCY :!:
mgr.Dlugi
U mnie to jest wszystko w folderze opisy dokladna sciezka do niego u mnie wyglada tak: C:\Documents and Settings\Mateusz\Dane aplikacji\stamina\konnekt\Mateusz\history\
Najlepiej kliknij na ta pierwsza ikone z opcjami i wybierz "Folder profilu"
BigStach
Już prubowałem przed napisamiem Postu i nic.
wykasowywałem szukałem i NIC kompletne "0"
w "history" niema zapisanych statusów ( własnych )
(Może powinienem dodać że chodzi o własne :?: ),
w każdym razie nic nieznalazłem.
Więc temat nadal aktualny.
fafkulec
dolaczam sie
na calym dysku jedyne pliki ktore zawieraja w sobie moje opisy sa w katalogu
c:\program files\konnekt\data\log\
ale ich wyczyszczenie nic nie daje, jestem bezradny :cry:
amfi
A może te opisy są przechowywane tak samo jak np. adresy w IE, nazwy wyszukiwanych plików. Trzeba wtedy wyczyscic historie. Nie testowałem bo nie chcę sobie wyczyścić wink.gif
Olórin
W kat. profilu plik mru.dtb - historia ostatnio wpisywanych wartosci...o to chodzi ?
fafkulec
usunalem i pomoglo biggrin.gif
btw: nie daloby sie tego zrobic podobnie jak w gg tzn. w kZmieniaczu przy polu opisu bylaby opcja "czysc opisy"?
Czy ten plik zawiera jakis inne cenne informacje?
lhs
A ja bym chętnie wydłużył listę własnych opisów...
BigStach
Popieram pomysł na łatkę do KZmieniacza lub nową jego wersję.
to naprawdę by się przydało! Poco otwierać milion razy katalog prof. i kasować To. :!: Niedość że trzeba wykasować to jeszcze ponownie uruchomić program :!: .

Uważam więc, że to jeden z lepszych pomysłów do KZmieniacza :idea:
Może ktoś zacznie pracować nad tym.
(Ja jestem zbyt leniwy ;p )
.misiek
QUOTE(lhs)
A ja bym chętnie wydłużył listę własnych opisów...


Podpisuję się rękami i nogami pod tym smile.gif
A najlepiej byłoby żeby samemu można było ustawić ile ma zapamiętywać opsów.
Spass
QUOTE(.misiek)
A najlepiej byłoby żeby samemu można było ustawić ile ma zapamiętywać opsów.

Dokładnie tak powinno być. Wszyscy byli by szczesliwi.

Chociaz zapamietywanie opisów w obecnej formie wogole mi nie przeszkadza... ani za dużo ani za mało.
jareq
Najleprza by była taka specjalna listsa (najlepiej w dodatkowym okienku) którą można by było edytować i żeby te opisy były w niej cały czas...
a ta lista z 20 ostatnimi, która jest aktualnie może zostać tylko dodać tak jak już była mowa przycisk czyszczenia.
kyro
QUOTE(jareq)
Najleprza by była taka specjalna listsa (najlepiej w dodatkowym okienku) którą można by było edytować i żeby te opisy były w niej cały czas...
a ta lista z 20 ostatnimi, która jest aktualnie może zostać tylko dodać tak jak już była mowa przycisk czyszczenia.


Bardzo dobry pomysł. Nieraz mam jakiś fajny opis i po zmianie go na kilkanaście innych zapominam o nim a dobrze by było mieć go w "ulubionych opisach" smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.